
Вентилятор настільний акумуляторний подвійний зволожувач мінікондиціонер повітря з LED RGB з пультом
795 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1435
- +380 (66) 516-60-02
Вентилятор настільний акумуляторний подвійний зволожувач мінікондиціонер повітря з LED RGB з пультом
Настільний вентилятор із розпилювачем водного туману та LED-підсвіткою на пульті 3 в 1 D94I9 Air Double-ended Spray Fan 2 Pro
Кондиціонер Air Double-ended Spray Fan 2 D94І9 — це універсальний портативний пристрій 3 в 1, який поєднує функції вентилятора, зволожувача, охолоджувача повітря й кондиціонера. Завдяки своїм компактним розмірам і легкості, він зручно переміщається різними кімнатами та забезпечує комфортний мікроклімат у будь-якому приміщенні.
Вентилятор має 3 швидкості, що дає змогу вибрати комфортний рівень охолодження, а потужні вентилятори забезпечують рівномірний розподіл повітря. Завдяки вбудованому зволожувачу повітря цей кондиціонер підтримує оптимальний рівень вологості, особливо корисний у сухому кліматі або в період опалювального сезону.
Два вентилятори працюють окремо та мають окремі кнопки керування (для роботи можна вибрати верхню або нижню, вони працюють тільки по черзі, підсвітку можна вмикати одночасно).
LED подсветка надає стильності та створює приємну атмосферу. Ви можете вибирати із 7 кольорів підсвітки за допомогою пульта керування.
Основні переваги:
- Зволожувач повітря на 3 форсунки.
- Поворотний механізм на 180° для регулювання напрямку обдування.
- Підсвітка LED з можливістю вибору кольору.
- 2 вентилятори з поворотом на 180°.
- Легке керування пультом.
- Простий у використанні, стильний дизайн.
- Працює від вбудованого акумулятора або PowerBank.
Характеристики:
- Тип товару: кондиціонер/вентилятор/зволожувач повітря.
- Зволожувач: 3 режими.
- Обсяг розпилення: 45-225 мл/рік.
- Матеріал: пластик.
- Місткість резервуара для води: 280 мл.
- Індикатор заряду акумулятора.
- Вбудований акумулятор на 4000 mAh.
- Потужність: 8-10W.
- Підсвічування: 7 різних кольорів.
- Вентилятори: 3 режими.
- Джерело живлення: USB Type-C.
- Діаметр вентиляторів: 11 см.
- Розміри: 37,5 х 16,5 х 8,9 см.
- Вага: 0,89 кг.
- Колір: білий.
Комплектація
- Портативний кондиціонер Spray Fan 2 D94I9.
- USB-кабель Type-C.
- Пульт керування.
- Ремінець для перенесення.
- Інструкція (англійською).
- Коробка.
Цей пристрій стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, створюючи комфортну атмосферу та забезпечуючи прохолоду та свіжість у спекотні дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Настільний |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Діаметр лопатей | 140 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Функція повороту | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 795 ₴





