
Вентилятор акумуляторний портативний складаний телескопічний безшумний настільний підлоговий на ніжці
895 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8888
- +380 (66) 516-60-02
Акумуляторний портативний вентилятор складаний телескопічний безшумний настільний підлоговий на ніжці White
Портативний вентилятор на акумуляторі — це зручний і багатофункціональний пристрій, призначений для забезпечення комфорту в спеку. Цей потужний портативний вентилятор може використовуватися не тільки вдома, але й на природі. На одному заряді акумулятора можна насолоджуватися приємною прохолодою до 20 годин.
Особливістю цієї моделі портативного вентилятора є шарнірно-телескопічна конструкція, яка дає змогу використовувати його як у настільному, так і підлоговому варіантах під різними кутами з плавним регулюванням по висоті. Потужна акумуляторна батарея ємністю 7200 мА·год забезпечує 20 годин безперервної роботи без підзаряджання на першому режимі (на другому середньому режимі за потужністю — 9 годин безперервної роботи, на третьому потужному режимі — 4 години). За допомогою перемикача на корпусі можна вибрати 3 режими роботи від повільного до потужного.
Телескопічна опора дає змогу підняти робочу частину вентилятора на висоту до 1 метра, а шарнірна конструкція забезпечує різні кути та положення вентилятора. У складеному стані вентилятор не займає багато місця, його можна брати із собою в подорож і легко зберігати, коли він не використовується, потім відновити для використання в будь-який час у будь-якій конфігурації. Вентилятор можна заряджати через USB-зарядний пристрій, від павербанка, USB-порт для ноутбука, адаптер для мобільного телефона, автомобільний USB-порт тощо. Рекомендований струм заряду 2 А, мінімальний час повного заряджання не менш ніж 5 годин, потужність 5 Вт.
Переваги:
- Портативність — складається в невеликий циліндр
- Автономність — робота від акумулятора до 20 годин
- Тиха робота
- Нековзне покриття
- Стильний дизайн — прекрасно вписується в будь-який дизайн
Характеристики:
- Тип: Портативний
- Тип вентилятора: Настільний, підлоговий
- Час роботи: 5 - 20 год
- Час заряджання: 4 – 5 год
- Заряджання: USB 5V/1.5 A
- Матеріал корпусу: Пластик
- Кількість швидкостей: 3
- Тип живлення: Акумулятор
- Тип акумулятора: Li-Ion 18650*2
- Зарядка: От USB
- Регулювання висоти: Є
- Регулювання кута нахилу:
- Регулювання кута повороту:
- Висота після розкладки: 36 см
- Висота стоячи: 100 см
- Розмір у складеному вигляді: 9.5х19 см
Комплектація
- Вентилятор
- USB кабель
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Діаметр лопатей | 15 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Кут нахилу | 360 град. |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 360 град. |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Об'єм резервуара для води | 0 л |
| Функція іонізації | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Рівень шуму | 1 дБ |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 895 ₴









