-33%

Ніж складаний кишеньковий туристичний 2299 Дерев'яна ручка
735 ₴
492,45 ₴
- В наявності
- Код: 2299
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж складаний туристичний 2299 Дерев'яна ручка
Ніж має стильну декоративну ручку з дерев'яними вставками та металевими елементами з візерунком. Компактний, міцний і зручний для повсякденного використання кишеньковий складаний ніж
Характеристики:
• Довжина клинка: 9 см
• Ширина клинка: 1.8 см
• Товщина клинка: 3 мм
• Довжина ручки: 11.5 см
• Вага: 192 грами Марка сталі: 7CR13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Складаний |
| Призначення | Повсякденний |
| Матеріал леза | 7cr13Mov |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 115 мм |
| Довжина ножа | 200 мм |
| Довжина у складеному стані | 12 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 192 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 229 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492,45 ₴


