
Мисливський ніж туристичний зі шкіряними піхвами дерев'яною ручкою і зображенням дракона подарунковий
2 295 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Мисливський ніж туристичний зі шкіряними піхвами дерев'яною ручкою і зображенням дракона подарунковий
Мисливський ніж із клинком злегка вигнутої форми, авторським гравіюванням, гардою й унікальною ручкою з чорного дерева.ножи для полювання
Він може бути як розкішним подарунком для поціновувачів ножів, так і незамінним супутником на полюванні або заміському пікніку.
Форма клинка пряма з невеликим вигином, має поліровану поверхню.
Високоякісна сталь має гарну ударну в'язкість, не схильна до відколів або переломів, здатна витримувати великі удари та навантаження.
Товщина клинка робить його досить міцним для виконання різних завдань, чи то оброблення дичини, чи то виконання побутових робіт на природі.
Прикраса клинка авторським гравіюванням і витончене оздоблення роблять його справжнім витвором мистецтва подарунок мисливцеві
Колодка ножа виготовлена з дерева чорного кольору, дерев'яні накладки кріпляться до клинка за допомогою металевих заклепок.
Рельєфна форма ручки розроблена так, щоб її було комфортно тримати в умовах вологості або холоду.
Чорне дерево має високу щільність і велику твердість, що забезпечує йому чудову зносостійкість і стійкість
Колодка мисливського ножа обладнана гардою гармонійно завершального загального вигляду.
Ніж для полювання має піхви з деталізованим гравіюванням у формі дракона, що додає елемент східної естетики.
Ножі виготовлені з натурального дерева та доповнені шкірою першого сорту.
Піхви не тільки захищають клинок від пошкоджень, але й надають ножу естетичної привабливості.
Цей ніж поєднує в собі практичність і вишуканий дизайн, він підходить для полювання, риболовлі та активного відпочинку на природі.
Ідеально підходить як ніж на подарунок для колекціонерів, які потребують якісного й естетичного інструменту, бузкового подарунка
Характеристики:
- Загальна довжина: 360 мм
- Довжина ручки: 150 мм
- Довжина леза: 200 мм
- Ширина леза: 30 мм
- Товщина клинка: 4.0 мм
- Марка стали: 3cr13mov
- Матеріал руків'я: Чорне стабілізоване дерево
- Ножі: Дерево, Шкіра
- Вага: 500 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 3Cr13MoV |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Довжина ножа | 360 мм |
| Довжина у складеному стані | 36 см |
| Поверхня | Матова |
| Вага ножа | 500 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Натуральна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 200 мм |
| Ширина леза | 30 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 550 г |
- Ціна: 2 295 ₴





