
Підзорна труба Spotting Scope 9622 монокуляр потужний телескоп зі штативом
1 995 ₴
- В наявності
- Код: 9622
- +380 (66) 516-60-02
Підзорна труба Spotting Scope 9622 монокуляр потужний Телескоп
Професійний оптичний прилад Spotting Scope 9622 Бежева зорова труба 25-75×60 зум-телескоп Потужна водонепроникна призма BAK4 дальньої дії для кемпінгового спорядження зі штативом монокулярний телескоп із зумом високої чіткості
Spotting Scope 9622 — високопродуктивний телескоп-монокуляр із чудовим збільшенням 25x75, створений для спостережень на далеких відстанях. Він незамінний у таких видах діяльності, як полювання, походи, спортивні заходи, подорожі, спостереження за птахами та зірками.
Завдяки ударостійкій і вологостійкій конструкції монокуляр витримує несприятливі погодні умови. Його діаметр об'єктива 60 мм і змінне збільшення від 25x до 75x забезпечують виняткову чіткість і яскравість зображення. Призми BaK4 гарантують високу різкість і контрастність навіть в умовах недостатнього освітлення.
До комплекту постачання входять тримач для телефона, міцний штатив для зручності спостереження й захисний чохол для зберігання і транспортування. Цей монокуляр вирізняється високоточною оптикою, чудовою деталізацією та широкими можливостями спостереження за дикою природою, пейзажами та небесними тілами.
Характеристики:
- Збільшення: 25-75x
- Діаметр окуляра: 22 мм
- Поле зору: 40/19.2-1000 м
- Система призм: повністю оптична призма BaK4
- Діаметр об'єктива: 60 мм
- Діаметр вихідної зіниці: 2.4–0.8 мм
- Діаметр зіниці: 4-1.3 мм
- Відстань між зіницями: 15 мм
- Призма: BAK4
- Тип призми: PORRO
- Багатошарове покриття FMC
- Водонепроникність
- Антитуман
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spotter |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Підзорна труба |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 25 х |
| Максимальна кратність | 75 х |
| Фокусна відстань | 40 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 303 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 1 995 ₴







