
Перетворювач напруги 12V-220 V 6000 W Eryuan інвертор чистий синус для котла насоса холодильника
7 350 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги 12V-220 V 6000 W Eryuan інвертор чистий синус для котла насоса холодильника правильна синусоїда
Інвертор із чистим синусом (правильна синусоїда) , який чудово підходить для будь-якого побутового приладу/ґаджета, зокрема: Котла, Насоса, Холодильника, WI-FI тощо.
Універсальний перетворювач напруги з 12 V на 220 V, спеціально розроблений для домашнього використання, легко під'єднується до автомобільного акумулятора або іншого джерела живлення 12 V і перетворює вхідну напругу на 220V.
Інвертор виробляє чисту синусоїду, завдяки чому він може живити різні резистивні пристрої.
Перетворювач синусоїдної напруги використовується для живлення електричних пристроїв, що вимагають змінної напруги 220V від акумуляторів і автомобільних установок із напругою постійного струму 12V. Чудово підходить для місць, де немає прямого під'єднання до мережі. Його також можна успішно використовувати як аварійне джерело енергії для пристроїв, які потребують постійного живлення, як-от печі та насоси центрального опалення, газових і твердопаливних котлів.
Особливістю, що вирізняє синусоїдальні перетворювачі від простих перетворювачів із модифікованою синусоїдою, є створення на виході змінної напруги із синусоїдальною формою, ідентичною напругою електромережі. Це дає змогу живити пристрої, забезпечені електродвигунами та трансформаторами, як-от електроінструменти, насоси, котли, кондиціонери, холодильники та інші побутові прилади. Прості, дешеві перетворювачі виробляють прямокутну напругу, яку іноді називають «модифікованою синусоїдою». Ця напруга не підходить для живлення індуктивних або ємнісних пристроїв і може пошкодити їх.
Перетворювачі такого типу ідеально підходять для живлення таких пристроїв, як-от котли, електроінструменти, насоси, різна електроніка й інша побутова техніка.
ЗастосуванняПристрої RTV: телевізори, тюнери, hi-fi, dvd тощо.
Побутова техніка: котли, холодильники, мікрохвильові печі, блендери, тостери тощо.
Електроінструмент: дриля, болгарки тощо.
Блоки живлення для зарядних пристроїв: смартфони, планшети, телефони, ноутбуки, GPS тощо.
Насоси, компресори: вода, тепло, кондиціонери тощо.
Оргтехніка: принтери, факси, комп'ютери, монітори тощо.
Переваги
Автоматичний вентилятор для охолодження інвертора з датчиком температури
Алюмінієвий корпус, що ефективно розсіює тепло
Низьке споживання енергії в режимі очікування
Сигналізація про низький заряд батареї
З'єднувальний кабель для акумулятора
Характеристика продукту:
Перетворювач напруги з чистою синусоїдою
Ідеально підходить для живлення пристроїв, як-от котли, холодильники, телевізори, комп'ютери/ноутбуки тощо.
Можна використовувати для автомобілів і кемперів
Обладнаний розеткою 220V і дисплеєм
У комплекті два кабелі для під'єднання перетворювача із затискачами типу «крокодил»
Технічні характеристики:
Дані про встановлювальну напругу (пост. струм)
Максимальна поточна напруга: 15,5V
Номінальна вхідна напруга: 12V
Мінімальна напруга живлення: 9,5V
Діапазон вхідної напруги: 9,5–15,5V
Дані про вихідну напругу (AC)
Максимальна вихідна потужність: 6000W
Безперервна вихідна потужність: 3000W
Діапазон вихідної напруги: 220V ± 10%
Номінальна напруга: 220V
Форма напруги: чиста синусоїда
Частота напруги: 50 Гц
Ефективність: >90%
Загальна інформація
Розміри (В х Ш х Д): 40X16X8 см
Вага нетто: 1 кг
Охолоджувальний вентилятор
Ступінь захисту (IP): IP20
Робоча температура: 0-70°
Функції безпеки
Перетворювач напруги здійснює перетворення постійної вхідної напруги DC 12V змінна напруга AV 220V.
Формою вихідного сигналу є чиста синусоїда з частотою 50 Гц.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ERYAP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -35 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3999 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 7 350 ₴



