
Перетворювач напруги 12V-220V 2000W UKC інвертор чистий синус для котла насоса холодильника
4 985 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2000W
- +380 (66) 516-60-02
Перетворювач напруги 12V-220V 2000W UKC інвертор чистий синус для котла насоса холодильника
Інвертор NFA-2000D з чистою синусоїдою потужністю 2000 Вт — це ваш надійний помічник у створенні автономної системи електроживлення.
Під'єднайте до нього:
Опалювальний котел: підтримуйте комфортну температуру в домі навіть у разі вимкнення світла.
Насос: забезпечте безперебійну роботу системи водопостачання. (форма вихідного сигналу-правильна синусоїда)
Холодильник: збережіть продукти свіжими, не турбуючись про перебояння в електромережі.
Переваги NFA-2000D:
Чиста синусоїда: ідеально підходить для чутливих електронних пристроїв, продовжує термін їх експлуатації.
Потужність 2000 Вт: дає змогу живити безліч приладів одночасно.
Вхідна напруга 12 В: працює від акумуляторів, забезпечуючи автономність.
Вихідна напруга 220 В, 50 Гц: сумісний із більшістю побутових приладів.
NFA-2000D — це гарантія стабільності та надійності у вашому домі. Забезпечте собі комфорт і спокій, навіть якщо немає централізованого електропостачання!
Характеристики:
- Максимальна потужність: 2000 Вт
- Номінальна потужність: 1000 ВТ
- Вихідна напруга — 220 ± 5% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 Гц
- Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 вольтів (не входить до комплекту
- поставки)
- Мікропроцесорне керування
- ККД — 85-90%
- Світлодіодний індикатор режиму роботи — перетворення
- Вентилятор примусового охолодження
- Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10.4-11.0 Вольт (звуковий
- сигнал)
- Захист від розряду акумуляторної батареї — 9.7-10.3 Вольт (вимкнення)
- Захист від короткого замикання — запобіжник
- Під'єднання навантаження — одна розетка
Комплектація
- інвертор 2000W
- комплект дротів для під'єднання від акумулятора
- фірмове паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість дискретних входів | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 90 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 56 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 75 мм |
| Вага | 1.2 кг |
- Ціна: 4 985 ₴





