
Портативний зарядний пристрій Power Bank LENYES PX491А 400000 mAh Зовнішній акумулятор з ліхтариком
1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4327
- +380 (66) 516-60-02
Портативний зарядний пристрій Power Bank LENYES PX491А 400000mAh Зовнішній акумулятор із ліхтариком
POWER BANK LENYES PX491 40 000mAh Black
Потужний зовнішній акумулятор з індикатором заряду та кількома портами для заряджання. Підійде для постійного заряджання декількох пристроїв або довгострокового численного заряджання одного пристрою. Ідеально підходить для подорожі, відрядження, поїзда. Акумулятор обладнаний якісною літієво-полімерною батареєю, що гарантує йому довгий термін експлуатації та безпеку під час використання. Підтримує функцію — швидке заряджання. Є система захисту від перегрівання, займання та замикання.
Power Bank LENYES має сертифікацію CE, ROHS, FCC, що підтверджує його високу якість і відповідність міжнародним стандартам безпеки. Час повного заряджання акумулятора становить приблизно 20 годин у разі використання зарядного пристрою 5V, 2 A.
З LENYES ви завжди будете на зв'язку, хай де ви будете. Цей потужний і універсальний павер банк забезпечить надійне та швидке живлення для всіх ваших пристроїв.
Характеристики:
- Виробник: Lenyes
- Ємність акумулятора: 40000 mAh, 3.7 V, 37Wh
- Вхідні інтерфейси: Lightning / USB Type-C / micro USB
- Входи: MicroUSB: 5V-2A макс; Type-C: 5V-2.1A макс, Lightning (Apple)
- Кількість USB-виходів: 4
- Максимальна потужність на виході 1, 2, 3, 4: DC5V / 2A
- Елемент живлення: Акумулятор Li-Pol
- Час заряджання акумулятора: від 20 год (5V, 2A)
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Кольори: чорний, білий
- Розміри: 165 x 80 x 41 мм
- Вага: 873 г
-Вихід: 4USB 5V-2.1A max
-Вхід: micro Apple Type-c
-Вхід: Apple 5V-1.5A
-Вхід: microType-c 5V-2.0А
- Розмір 165,5*80,7*41
-Кольор чорний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leinle |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 873 г |
- Ціна: 1 995 ₴






