Ніж мисливський туристичний COLUMBIA SA66 у чохлі Дерев'яна ручка
Мисливський ніж COLUMBIA SA66 — це надійний і міцний інструмент, створений для активного використання.
Лезо ножа виготовлене з високоякісної неіржавкої сталі, що забезпечує тривале збереження гостроти та стійкість до корозії.
Конструктивно лезо ножа проходить до кінця ручки.
Ця конструкція називається — Fultang, її особливо цінують вимогливі користувачі.
Ергономічна колодка в поєднанні натурального дерева та металу надає ножу свого неповторного вигляду.
Металеві гарда та навершні ручки гарантують надійне й без люфтів збирання ножа, даючи змогу його активно використовувати в будь-яких навіть найскладніших умовах.

Ніж ідеально підходить для полювання, риболовлі, туризму та інших видів активного відпочинку.
Завдяки своїй універсальності, він впорається з обробленням здобичі, підготовкою дров для багаття, а також іншими завданнями на природі.
Мисливський ніж COLUMBIA SA66 комплектується міцними ножами для зручності носіння.
Це чудовий вибір для тих, хто цінує якість і довговічність у своєму спорядженні.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа: 285 мм
- Довжина ручки: 120 мм
- Довжина клинка: 165 мм
- Ширина клинка: 35 мм
- Товщина клинка: 3.4 мм
- Вага: 210 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський ніж із фіксованим лезом
- Марка сталі: 440С
- Твердість: 57HRC
- Матеріал руків'я: Метал, Дерево
- Конструкція Fultang для вимогливого використання
- Чохол: Нейлоновий, з кріпленням для пояса та застібкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 285 мм |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 210 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 165 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 825 ₴




