Тепловентилятор обігрівач керамічний дуйка Crownber CB 7749 Нагрівач
Тепловентилятор Crownberg CB 7749 чудовий варіант для обігрівання будь-якого типу приміщення від 5 до 23 кв.м. Безшумна робота дає змогу розташувати його як у вітальні, так і в дитячій, як у складському приміщенні, так і в офісі. Застосування низькотемпературних сучасних нагрівальних елементів «Volteno» запобігає «випалюванню» кисню. А можливість регулювання потужності допоможе вибрати відповідний температурний режим для комфортного перебування в приміщенні.
Тепловентилятор Crownberg CB 7749 обладнаний керамічним теплонагрівальним елементом, а його корпус складається з термостійкого пластику. Має три режими: холод, тепло, гаряче повітря.
Особливості:
Електричний тепловентилятор
Керамічний нагрівальний елемент
Регульований термостат
Світловий індикатор роботи
Функція повороту
Захист від перегрівання
Захист від перекидання
Захист від перегрівання
Захист від опіків
Характеристики:
Потужність 750 / 1500 Вт
Холодне/тепле/гарне повітря
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CROWNBERG |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Підтримання температури | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Кут повороту | 0 град. |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 0 хв |
| Датчик присутності | Ні |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик перекидання | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту | II+ |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 955 ₴




