
Миша бездротова Ігрова Logitech G703 Мишка з акумулятором Lightspeed HERO 16K Sensor Black
565 ₴
- Немає в наявності
- +380 (66) 516-60-02
Миша бездротова Ігрова Logitech G703 Мишка з акумулятором Lightspeed HERO 16K Sensor Black
Logitech G703 — це не просто миша, це твій провідник у світ кіберспорту. Вона розроблена для максимального комфорту, точності та довговічності, щоб ти міг здобути перемогу за перемогою, не відвертаючи уваги на дрібниці.
Відчуй миттєвий відгук: Технологія Lightspeed HERO 16K Sensor забезпечує 1 мс затримку, як у дротовому, так і в бездротовому режимі. Це у вісім разів швидше, ніж у звичайних мишей, що дає тобі незаперечну перевагу в динамічних іграх.
Настроювання на перемогу: Вбудована пам'ять дає змогу зберігати твої улюблені параметри та використовувати їх на будь-якому пристрої без зайвих програм. Вибери ідеальні DPI, призначи кнопки на свій смак — G703 готова до твоїх команд.
Точність на межі неможливого: HERO 16K Sensor — це вершина інженерної майстерності, що забезпечує неймовірну точність і плавність переміщення. Ти будеш вражений швидкістю реакції й точністю прицілювання.
Повний контроль у твоїх руках: Шість програмованих кнопок дають змогу оптимізувати ігровий процес і ефективно виконувати складні завдання. G703 дає тобі всі інструменти для перемоги!
Логітек G703 — це твій ключ до вершини кіберспортивної майстерності.
Характеристики
- Довжина:: 124 мм (4,9 дюйма)
- Ширина: 68 мм (2,8 дюйма)
- Висота: 43 мм (1,7 дюйма)
- Вага: 95 г (тільки миша)
- Додаткова вага: 10 г
- Довжина кабелю: 1,80 м (5,9 фута)
- 6 програмованих кнопок
- Механічна система натягування кнопки
- Датчик: HERO 25K
- Роздільна здатність: 100 - 25600 точок на дюйм
- Максимум. прискорення:> 40 г
- Максимум. швидкість:> 400 дюймів за секунду
- Формат даних USB: 16 бітів/вісь
- Швидкість передавання даних USB1000 Гц (1 мс)
- Швидкість передавання даних бездротовою мережею1000 Гц (1 мс)
- Бездротова технологія: LIGHTSPEED Wireless
- Мікропроцесор32-бітний ARM
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | PS/2 |
| Тип бездротового зв'язку | ІЧ |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 95 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
- Ціна: 565 ₴




