Ніж мисливський туристичний K328B у чохлі Дерев'яна ручка
Елегантний мисливський ніж з унікальним і привабливим дизайном.
Потужне лезо зі сталі 440C проходить через усю ручку, створюючи міцну та цілісну конструкцію.
Колодка виготовлена з двох видів дерева різного кольору.
У поєднанні з інкрустованими металевою гардою та металевою вставкою, ніж набуває благородного естетичного вигляду.
До комплекту входить підвісний нейлоновий чохол.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа: 280 мм
- Довжина ручки: 120 мм
- Довжина клинка: 160 мм
- Вага: 320 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський ніж із фіксованим лезом
- Марка стали: 440C
- Матеріал руків'я: Метал, Дерево, Інкрустація
- Металеві частини колодки прикрашені об'ємними візерунками
- Чохол: Нейлоновий, з кріпленням для пояса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина у складеному стані | 28 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 320 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 160 мм |
| Ширина леза | 40 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 390 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴





