-19%

Ніж мисливський туристичний Columbia SA62 у чохлі Дерев'яна ручка
735 ₴
595,35 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний Columbia SA62 у чохлі Дерев'яна ручка
Міцний ніж з лезом із неіржавкої сталі.
Лезо, що проходить по всій довжині py| oят і ще більше підвищує міцність ножа.
Красива двоколірна ручка з натурального полірованого дерева.
Ручка має виїмки для пальців, завдяки чому дуже зручно лягає в долоню.
| oдxoдит для всіх різновидів активного відпочинку, таких | a | полювання, poбaл| a і | eмпінг.
Чexoл для xpaніння з м'яг | oй пoд ycoл| oй і зaтим для pemня.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа: 280 мм
- Довжина ручки: 130 мм
- Довжина клинка: 150 мм
- Ширина клинка: 35 мм
- Товщина клинка: 3.0 мм
- Вага: 280 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський із фіксованим лезом
- Марка стали: 440C
- Твердість: 57 HRC
- Матеріал ручки: Комбіноване двоколірне дерево
- Чохол: Текстиль із кріпленням для пояса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 57 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина у складеному стані | 28 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 280 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 150 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 340 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595,35 ₴





