-15%

Ніж мисливський туристичний К3285 у чохлі Дерев'яна ручка
875 ₴
743,75 ₴
- В наявності
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж мисливський туристичний К3285 у чохлі Дерев'яна ручка
Цей ніж вирізняється високою якістю й має двогостре лезо з зубцями по 3 см з обох боків.
Класичний профіль надає йому ефектного вигляду, а дерев'яна ручка забезпечує ідеальне захоплення.
Широка металева хрестовина ефективно захищає руку від зісковзування до різальних крайок.
Металеві навершні ручки прикрашені гарним гравіюванням, що додає ножу естетичної привабливості.
Цей ніж чудово підійде для полювання, риболовлі, пікніка та повсякденного використання.
Постачається в комплекті з нейлоновим чохлом, який можна прикріпити до ременя або спорядження.
Ідеальний подарунок для будь-якого чоловіка
Характеристики:
- Загальна довжина: 290 мм
- Довжина ручки: 123 мм
- Довжина клинка: 167 мм
- Товщина клинка: 3.2 мм
- Ширина леза: 28 мм
- Вага: 250 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський ніж
- Профіль клинка: Кінжал
- Марка сталі: 440C
- Твердість: 56 HRC
- Матеріал руків'я: Дерево, Метал
- Металеві частини колодки прикрашені об'ємними візерунками
- Чохол: Текстиль із кріпленням для пояса
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Columbia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 123 мм |
| Довжина ножа | 290 мм |
| Довжина у складеному стані | 29 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 320 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 167 мм |
| Ширина леза | 28 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 369 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743,75 ₴







