
Ніж мисливський туристичний Вовк 856 у чохлі
775 ₴
697,50 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мисливський туристичний вовк 856 в чохлі
Оригінальний мисливський ніж "Вовк" являє собою справжній шедевр.
Його кований клинок виготовлений із корозійностійкої та зносостійкої сталі 65х13, забезпечуючи надійність і довговічність у використанні.
На лезі цього ножа, завдяки німецькій технології травлення, ви знайдете дивовижний детальний художній малюнок, який надає йому особливого характеру й унікальності.
Хвостовик клинка проходить через усю ручку ножа, що забезпечує йому додаткову міцність і стабільність.
Навершя у формі голови вовка та стилізована гарда виготовлені з металу з бронзовим напиленням, додаючи ножу вишуканості й елегантності.
Колодка ножа покрита надміцним структурним покриттям, що забезпечує надійне захоплення, стійкість до ударів і вологи.
Цей ніж абсолютно не боїться жодних впливів довкілля: ударів, води, бруду, жиру, температурних перепадів та інших чинників, що робить його ідеальним вибором для будь-яких умов експлуатації.
У комплекті з ним йде чохол з петлей для ношения на поясе.
Характеристики:
- Загальна довжина ножа: 270 мм
- Довжина ручки: 140 мм
- Довжина клинка: 130 мм
- Толщина клинка: 4.0 мм
- Вага: 280 г
Особливості:
- Тип ножа: Мисливський із фіксованим лезом
- Марка стали: 65х13
- Твердість сталі: 56 HRC
- Чохол: Нейлоновий, з кріпленням для пояса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 65Х13 |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ножа | 275 мм |
| Довжина у складеному стані | 28 см |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Вага ножа | 285 г |
| Колір | Чорний |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 136 мм |
| Ширина леза | 35 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 310 г |
- Ціна: 697,50 ₴




