
Акумулятор для торгових ваг ліхтарів світильників Варта ВР-680 6 V 4.5 Ah чорний
295 ₴
- В наявності
- +380 (66) 516-60-02
Акумулятор для торгових ваг ліхтарів світильників Варта ВР-680 6 V 4.5 Ah чорний
Аккумулятор BATTERY 6V 4.5A
Акумулятор місткістю 4.5 Аh може бути джерелом харчових ваг, систем безперебійного живлення, протипожежних систем, аварійних систем електроенергії, ліхтарів, побутових приладів, різного обладнання в торговій сфері та ін.
Призначені для експлуатації в закритих приміщеннях із природною вентиляцією, за температури від -20 °C до +60 °C. Не вимагають рівня заряду. Буферної напруги досить, щоб підтримувати моноблоки в повністю зарядженому стані. Зберігання без підзаряджання — упродовж 1 року в сухому приміщенні за температури довкілля від -35 до +60 °C.
АКБ мають повністю герметичну конструкцію, внаслідок чого запобігає витіканню електроліту. Також акумулятори цього виробника мають систему внутрішньої рекомбінації газу та не потребують доливання води. Герметичні необслуговувані АКБ не мають обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом і експлуатуються в будь-якому положенні.
Характеристики:
Напруга: 6 В.
Місткість 4.5A.
Розміри: 70×47×101 мм.
Маса: 0.7 кг.
Тип: AGM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 5.54 А. г |
| Напрацювання | 1000 циклів заряду |
| Тип струмовивіду | T6 |
| Напруга | 6 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Кількість сурми | 5 % |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал решітки пластини | Сурма |
| Активний матеріал негативних пластин | Губчастий свинець |
| Активний матеріал позитивних пластин | Двоокис свинцю |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 49 град. |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Вага | 0.67 кг |
- Ціна: 295 ₴


