
Ігрова дротова клавіатура з 3 підсвітками Блискавки Блискавкою і мишкою KEYBOARD Atlanfa V100L
795 ₴
- Немає в наявності
- Код: V100L
- +380 (66) 516-60-02
Ігрова дротова клавіатура з 3 підсвітками Блискавки підсвіткою і мишкою KEYBOARD AtlanfaV100L
Професійна ігрова дротова клавіатура з мишкою в комплекті V-100 — це стильний і зручний комплект, який ідеально підходять для сучасного способу життя будь-якого користувача комп'ютером.
Ергономічний дизайн чудово для використання в іграх і для роботи, одним словом стильний зручний набір для повсякденного використання.
Ігрова клавіатура з мультимедійними клавішами та трьома типами підсвітки: червона, синя, фіолетова. Підсвітка перемикається комбінацією клавіш Fn+SL.
Клавіатура V-100 має 12 функціональних клавіш для роботи з інтернетом і простого керування улюбленою музикою та відео. Ігровий комплект потішить як геймера, так і звичайного користувача комп'ютера.
Якщо вам часто доводиться працювати в кімнаті з вимкненим світлом за комп'ютером і ви напружуєте зір, щоб побачити літери, ця клавіатура та миша допоможе вам розв'язати це питання.
Ігрова USB миша стане надійним супутником і незамінним помічником у таємничих і повних небезпек ігрових світах
Характеристики комплекту:
Тип: клавіатура та миша
Матеріал: пластик
Світлодіодна підсвітка
Три режими підсвічування
Кількість клавіш: 114
Тип підключення: USB
Кнопка увімкнення та вимкнення підсвітки
Працює з усіма ОС
Довжина кабелю живлення: 1,7м
Вага: 850 г
Комплектація
Ігрова дротова клавіатура з 3 підсвітками Блискавки Підсвіткою і мишкою V100L
Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlanfa |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 850 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 233 dpi |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 114 |
| Кількість додаткових клавіш | 2 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Колесо прокручування клавіатури | Так |
| Можливість шифрування даних | Так |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Миша | |
| Тип миші | Оптомеханічна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 0 |
- Ціна: 795 ₴




