
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J86 50000mAh 22.5W Чорний <unk> Зовнішній акумулятор
1 785 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1437
- +380 (66) 516-60-02
Портативний зарядний пристрій Power Bank Hoco J86 50000mAh 22.5W Чорний Зовнішній акумулятор
POWER BANK HOCO J86A 50000 mAh — ваш незамінний супутник у світі без розетки.
Уявіть собі: ви в дорозі, а телефон ось-ось розрядиться. Не панікуйте! POWER BANK HOCO J86A 50000 mAh — ваше особисте джерело енергії, готове зарядити ваш смартфон, планшет або будь-який інший пристрій кілька разів, поки ви не знайдете розетку.
Дві зарядки одночасно? Легко! Два USB-порти дають змогу заряджати два пристрої одночасно, щоб ви могли залишатися на зв'язку та в режимі онлайн без затримок.
Вся інформація під контролем! Індикатор рівня заряду дасть вам завжди знати, скільки енергії залишилося в акумуляторі, щоб уникнути неприємних сюрпризів.
POWER BANK HOCO J86A 50000 mAh — це не просто заряджання, це свобода дій!
Переваги цього Power Bank:
- Ця модель має велику місткість — 50000 mAh і довгий період збереження заряду
- Ємний заряд батареї, який дасть змогу багато разів зарядити ваші ґаджети
- Наявність 3 USB-портів для заряджання ваших ґаджетів
- Цифровий LED індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час
- Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує безпечне заряджання
- Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank
- Батарея: довговічна й енергоефективна A+ полімерна батарея
- Можливість заряджати Повербанк MicroUSB/Type-C
- Настільна лампа (натисніть і утримуйте кнопку живлення впродовж 3 секунд, щоб увімкнути настільну лампу, натисніть двічі, щоб вимкнути настільну лампу)
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: J86A
- Ємність: 50000mAh
- Номінальна ємність: 29500 mAh
- Тип акумулятора: Li-Pol
- Вхід: Micro-USB / Type-C — 5V / 2A макс
- Вихід: USB 1 / 2 : DC5V / 5A макс
- Вихід: USB Type-C: DC5V / 2.4A PD макс
- Загальний вихід: DC5V / 3A макс
- Матеріал виготовлення: ABS + PC вогнестійкий матеріал
- Енергоефективна A+ полімерна літієва батарея
- Розміри: 148 * 68 * 64 mm
- Вага: 974 г
- Колір: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від автомобільної зарядки |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 64 мм |
| Вага | 974 г |
- Ціна: 1 785 ₴





