
Гібридний інвертор із зарядним пристроєм для сонячних панелей Raggie RG-MH1500W 12V MPPT-80A
18 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6580
- +380 (66) 516-60-02
Інвертор із зарядним пристроєм для сонячних панелей Raggie RG-MH1500W 12V MPPT-80A
Інвертор із зарядним пристроєм для сонячних панелей Raggie RG-MH1500W 12 V MPPT-80A — це розумна гібридна система, яка об'єднує в собі функції інвертора, контролер заряду MPPT і зарядного пристрою, пропонуючи комплексне рішення для автономного енергопостачання.
Компактний та універсальний:
Автономний режим: Використовуйте батареї для безперебійного живлення, ідеальне рішення для віддалених місць або без доступу до мережі.
Режим без батарей: Використовуйте тільки сонячну енергію та мережу, заощаджуючи простір і витрати.
Максимальна ефективність:
Вхідна напруга до 450 В: Під'єднуйте сонячні панелі послідовно для зниження витрат на матеріали, оптимізуючи використання простору.
Чистий синусоїдний вихід: Забезпечує надійне живлення навіть для чутливих електронних пристроїв, забезпечуючи максимальну продуктивність.
Коефіцієнт вихідної потужності 1,0: Гарантує максимальне використання енергії, мінімізуючи втрати.
Інтелектуальний захист і керування:
Захист від сутінку: Вбудовані функції захисту забезпечують безпечну роботу в будь-яких умовах.
Інтелектуальне заряджання акумулятора: Оптимізує термін експлуатації батареї, гарантуючи її довговічність і стабільну роботу.
Віддалений моніторинг: Підтримка Wi-Fi та GPRS дає змогу керувати системою за допомогою iOS і Android, отримуючи доступ до даних про продуктивність і параметри.Гібридний сонячний інвертор
Ключові переваги:
Гнучкість у використанні: Працює як із батареєю, так і без неї, забезпечуючи максимальну адаптивність до ваших потреб.
Широкий діапазон вхідної напруги: Підходить для широкого спектра сонячних панелей.
Висока ефективність перетворення: До 98% для сонячної енергії, гарантуючи мінімальні втрати енергії.
Характеристики:
-
Основні характеристики:
- Номінальна потужність: 1500VA/1500W
- Вхідна напруга: 230VAC
- Вибір діапазону напруги: 170-280VAC (для ПК), 90-280VAC (для побутових приладів)
- Діапазон частот: 50 Hz/60 Hz (автоматичне визначення)
-
Вихідні характеристики:
- Регулювання вихідної напруги (у режимі батареї): 230VAC±5%
- Пікова потужність: 3000W
- Ефективність (пікова) від PV до інвертора: 97%
- Ефективність (пікова) від акумулятора до інвертора: 93%
- Час перемикання: 10 мс (для ПК), 20 мс (для побутових приладів)
-
Батарея та зарядний пристрій:
- Напруга акумулятора: 12VDC
- Напруга плавального заряджання: 13.5VDC
- Захист від перезаряджання: 16VDC
- Максимальний струм заряду: 60A
-
Панели:
- Максимальна потужність фотоелектричної панелі: 2000W
- Діапазон MPPT за робочої напруги: 90-430VDC
- Максимальна напруга відкритого кола фотоелектричної панелі: 450VDC
- Максимальний струм заряду: 80A
- Максимальна ефективність: 98%
-
Фізичні параметри:
- Розміри (ДШВ): 348*270*95 мм
- Чиста вага: 4 кг
-
Інтерфейси під'єднання:
- USB/RS232/GPRS/WI-FI
-
Середина роботи:
- Вологість: 5% до 95% відносної вологості (без конденсації)
- Робоча температура: 0°C–55°C
- Температура зберігання: -15°C-60°C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Струм холостого ходу | 80 А |
| Перевантажувальна здатність | 110% |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних входів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір світлодіода | Білий |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1500 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 348 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 195 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 18 550 ₴



