
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC Wimpex 3200W UPS
5 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3200
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги 12V-220V Інвертор із функцією заряджання акумулятора DC-AC Wimpex 3200W UPS
Прилад призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 3200 Вт. Наприклад: відеокамеру, телефон, ноутбук, різну аудіо- та відеотехніку, електробритву, електроінструмент, побутову техніку та інші електроприлади. Корпус зроблений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк. і вихід USB з напругою 5 В, а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати як через прикурювач, так і безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Технічні характеристики:
- Вхідна напруга: 10-15В
- Напруга на виході: 220-240В
- Номінальна потужність: 2700 Вт
- Пікова потужність: 3400Вт
- LCD дисплей: Так
- є функція UPS
- Частота на виході: 50±2%
- Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
- ККД 90%
- Температура довкілля: -10...+50С
- Межа низької напруги 9,7-10,3В
- Межа високої напруги 14,5-15,5 В
- Захист від короткого замикання, перевантаження, висої та низької напруги, перегрівання
- Розмір: 370x150x125 мм
- Вага: 4 кг
Комплектація
- інвертор 3200w
- комплект дротів для під'єднання акумулятора
- мережевий шнур для під'єднання зарядки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wimpex |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3200 Вт |
| Струм холостого ходу | 5 А |
| Перевантажувальна здатність | 150% |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 45 град. |
| ККД, не менше | 87 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Рівень шуму | 56 дБ |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3200 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴


