
Антимоскітна лампа проти комарів Mosquito Killer Lamp пастка знищувач комах Happy Home Y-13
775 ₴
- Готово до відправки
- +380 (66) 516-60-02
Антимоскітна лампа проти комарів Mosquito Killer Lamp пастка знищувач комах Happy Home Y-13
Боріться з комахами без зайвого клопоту завдяки антимоскітній лампі Mosquito Killer Lamp Y-13 від Happy Home! З цим пристосуванням ви зможете позбутися настирливих комарів і гарантувати безпеку для себе та своїх близьких. Завдяки електричному удару з напругою до 2000 В, наша лампа швидко й ефективно вбиває комарів, зокрема й тих, що можуть ховатися у важкодоступних місцях.
Mosquito Killer Lamp Y-13 чудово підійде для використання вдома, на відпочинку або на природі. Її компактні розміри (26X4X20СМ) і легка вага роблять її ідеальним варіантом для будь-якого місця. З підтримкою кабелю USB Type-C, ви можете легко живити лампу від комп'ютера, розетки або портативного зарядного пристрою.
Наші лампи відповідають усім стандартам безпеки, що гарантує безпечне використання. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони вирізняються довговічністю й ефективністю.
Характеристики:
- Матеріал: АБС
- Номінальна потужність: 3 Вт
- Живлення: USB Type-C
- Потужність фіолетової лампи: 1,02 Вт (3,7 В)
- Розмір виробу: 26*4*20 см
- Розмір упаковки: 30,7*5,8*21,4 см
Комплектація
- Лампа
- USB Type-C кабель
- Щіточка для чищення
- коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 187 Killer |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Ресурс лампи | 10000 годин |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 200 мм |
| Вага | 1200 г |
- Ціна: 775 ₴


