
Лампа-ловушка від комарів і москітів із заряджанням через USB Electric Shock знищувач комах
223 ₴
- Немає в наявності
- Код: Electric Shock
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лампа-ловушка від комарів і москітів із заряджанням через USB Electric Shock знищувач комах
Mosquito killer lamp BugKlean Mosquito Hunter — дивовижний пристрій, який працює як лампа-ловушка для комарів і москітів. Цей акумуляторний знищувач комах живиться від USB і гарантує безпечне й ефективне знищення комах без використання хімікатів.
За допомогою інтенсивного світлодіода й електричної котушки ця пастка приваблює комарів і москітів, пропонуючи їм чарівне світло та забезпечуючи їм електричний удар без шкідливих хімікатів. З BugKlean Mosquito Hunter ви можете насолоджуватися неспокійною ніччю на свіжому повітрі, не турбуючись про потрапляння комах. Зручне й безпечне рішення для захисту себе, своєї сім'ї та вдома від настирливих комах.
Переваги:
- Вбиває комарів, москітів і мошок;
- Сітка під напругою захищена пластиковою решіткою з дуже дрібними отворами;
- Настінний, підвісний стельовий або навіть окремий;
- Захисна комірка для запобігання випадковому контакту з ручкою людей або хатніх тварин;
- Легко використовувати та чистити;
- Не подразнювальний запах автоматично вловлюється незалежно від дня й ночі.
Характеристики:
- Тип: лампа від комарів/знижувач комарів/прилад від комарів
- Матеріал основний: пластик;
- Колір світіння: синьо-фіолетове світло;
- Номінальна напруга: 110/220 V;
- Джерело живлення: DC5V~1A;
- Номінальна потужність: 5 W;
- Площа дії: приблизно 20 кв.
- Вага: 130 г;
- Розмір (Д/Ш): 12 х 8 см;
Комплектація
- Антимоскітна лампа
- Щіточка
- USB-кабель
- Упаковк
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ресурс лампи | 10000 годин |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 150 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴







