
Тканинний гамак Amazonas 6015 підвісний 100х200 см Полотно з планкою, різнобарвна, бавовна, чохол
495 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6015
- +380 (66) 516-60-02
Тканинний гамак Amazonas 6015 підвісний 100х200 см Полотно з планкою, різнобарвна, бавовна, чохол
Відпочивайте у зручності та комфорті з цим чудовим підвісним гамаком. Ідеальне рішення для відпочинку на природі, цей легкий і міцний гамак важить лише 2 кг, що робить його легким для транспортування.
Вирушайте на природу зі стилем, створюючи ідеальне місце для відпочинку та розслаблення. З цим гамаком ви зможете насолодитися читанням книги, насолоджуватися свіжими напоями та просто розслабитися на свіжому повітрі.
Міцний і зручний, цей гамак ідеально підходить для будь-якого різновиду відпочинку. Спеціально створений для комфортного використання дорослими, цей гамак стане незамінним аксесуаром у вашому арсеналі для літнього відпочинку.
Встановіть гамак між деревами у дворі або на дачі та насолоджуйтеся відпочинком у веселих умовах. Легко переться й транспортується, цей гамак приносить радість і задоволення кожному, хто ним користується.
Не пропустіть можливість відпочити та відновити сили з цим унікальним гамаком. Незамінний помічник для походів, риболовлі або пікніка, він стане вашим надійним супутником у будь-яких поїздках.
Насолоджуйтеся прекрасним відпочинком на свіжому повітрі з цим міцним і зручним гамаком. Створіть приємні спогади та насолоджуйтеся кожним моментом відпочинку.
Гамак для відпочинку на природі, дачі, у саду
- Легко чиститься;
- Простий у установленні;
- Міцний, легкий, просторий, повітропроникний;
- Надійні підвісні канати забезпечують рівномірне розподілу ваги.
- Щільна (320 грамів на квадратний метр) тканина не розтягується й не зношується;
- Гамак має гарний візерунок у смужку.
Характеристики:
- Розмір: 100х200 см
- Навантаження: 150 кг
- Колір: червоний
- Матеріал: полотно/нейлонова тканина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazonas |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
- Ціна: 495 ₴




