
Лампа проти комарів Pest Killer 4W MAG-759 інсектицидна пастка знищувач комах і комарів
585 ₴
- Немає в наявності
- Код: MAG-759
- +380 (66) 516-60-02
Лампа проти комарів Pest Killer 4W MAG-759 інсектицидна пастка знищувач комах і комарів
Лампа проти комарів Pest Killer 4W MAG-759 — це інсектицидна пастка, спеціально розроблена для знищення комах і комарів. Світильники цієї серії забезпечують ефективний захист від небажаних гостей, як-от мухи та інші комахи, що літають.
Характеристики лампи Pest Killer 4W MAG-759:
- Потужність: 4 Ватта
- Довжина хвилі: 365 нм
- Напруга: 220-240 Вольт
- Напруга решітки: 1400 вольтів
- Частота: 50 Герц
- Площа оброблення: до 60 квадратних метрів
- Ступінь захисту: IP 20
Ця інноваційна інсектицидна пастка є незамінним помічником у боротьбі з настирливими комахами. Встановіть лампу Pest Killer 4W MAG-759 у зручному для вас місці та насолоджуйтеся безпекою та комфортом, не турбуючись про комах. Замовте зараз і забезпечте собі здоров'я і спокій!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pest Reject |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 10000 годин |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 1650 г |
- Ціна: 585 ₴







