
Тренажер домашній універсальний для всього тіла RENOFLEX XTREME EL 320-8/0012 Фітнес тренажер
360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 208-533
- +380 (66) 516-60-02
Тренажер домашній універсальний для всього тіла Фітнес-тренажер для дому 15 см

Компактний тренажер дасть змогу виконувати до 40 вправ, призначених для тренування м'язової системи сідниць, стегон, живота, плечового пояса, спини та рук.
Такий тренажерний комплекс передбачає наявність 6 рівнів підготовки, що зробить його однаково ефективним як для професійних спортсменів, так і новачків.
Фігура зі щоденними тренуваннями на такому пристосуванні ставатиме привабливішою. Водночас доведеться витрачати мінімальну кількість зусиль і часу.
Завдяки компактним габаритом такий тренажер зможе вміститися навіть в обмеженому просторі. А за потреби конструкцію можна з легкістю перенести.
Такий тренажер має дуже доступну вартість, що дасть змогу купити його кожному охочому.
Характеристики:
- Розміри: 13 х 41 х 15 см
- Вага: 900 г
- Досить приділити заняттям на тренажері лише 5 хвилин на день!

Під час заняття на тренажері залучені такі м'язи:
- М'язи верхнього, середнього та нижнього преса;
- М'язи рук;
- Плечові м'язи;
- Ягодицы.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Опір | 23 кг |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 13 мм |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Тренажер домашній універсальний для всього тіла 15 см Фітнес-тренажер для дому |
- Ціна: 360 ₴









