
Полиця над унітазом WM-64 у ванну для речей 160 см Стелаж підлоговий для зберігання
690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 208-МКС8
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Полиця над унітазом у ванну для речей Стелаж підлоговий для зберігання 160 см

Переваги туалетної стійки для унітаза:
Оптимальне використання невеликого простору.
Комплектні тримачі для кріплення до стіни.
Регульовані підставки.
Згладжені, не гострі кути.
Проста в складанні.
Характеристики:
Матеріал: неіржавка сталь із порошковим покриттям;
Розміри в зібраному вигляді: 50х25х160 см;
Кількість полиць: 3;
Глибина 2 верхніх полиць — 18 см, нижньої — 25 см;
Максимальне навантаження: до 15 кг;
Вага: 2,3 кг.
Додаткові характеристики:
Тип товару: полиці для ванної;
Бренд: без бренда;
Виробник: Китай;
Паковання: картонна коробка;
Розміри в пакованні: 91х27х7 см;
Вага в упаковці: 2,8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | Етажерка |
| Форма полиці | пряма прямокутна |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Настінне кріплення | Ні |
| Основний колір | Білий |
| Колір покриття | Білий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Висота | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Полиця над унітазом у ванну для речей 160 см Стелаж підлоговий для зберігання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴








