
Побутова електрична м'ясорубка Rainberg RB-675 з насадками для ковбаси та кебе м'ясорубка із соковичавницею
2 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: RB-675
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Побутова електрична м'ясорубка Rainberg RB-675 з насадками для ковбаси та кебе м'ясорубка із соковичавницею, 3800 Вт
Електрична м'ясорубка Rainberg призначена для виготовлення фаршу з м'яса, риби, грибів, нарізання овочів і фруктів, профілювання пісочного та пельменного тіста. Тип м'ясорубки — шнековий. Ця модель забезпечена функцією "реверс": для запобігання ущільненню продуктів усередині м'ясорубки передбачений режим зворотного обертання шнека. Корпус м'ясорубки виготовлений із міцного пластику, на нижній частині корпусу розташовані прогумовані ніжки для додаткової стійкості.

Потужність двигуна 3800 Вт, тобто за 1 хвилину його експлуатації ви зможете приготувати до 2 кг фаршу. 2 гострі ножі з неіржавкої сталі. Головка корпусу з алюмінію. Набір решіток для приготування фаршу. Низький рівень шуму. Хрестоподібний ніж із неіржавкої сталі.

Єлектрическая мясорубка Rainberg RB-675
Характеристики:- Потужність 3800 Вт
- Система реверсу
- Захист двигуна від перезавантаження
- Міцний металевий шнек
- Соковичавниця
- Шнек для соковичавниці
- Гумові ніжки для додаткової стійкості
- 3 насадки з отвором різного діаметра (3mm. 5mm. 7mm)
- 2 ножі з неіржавкої сталі
- Металевий лоток для продуктів

М'ясорубка із соковичавницею Rainberg RB-675
Комплектація- М'ясорубка Rainberg
- 3 насадки з отвором різного діаметра
- 2 ножі з неіржавкої сталі
- Лоток
- Харчовий штовхач
- Насадка для соку
- Насадка для ковбас
- Насадка "кубе" для приготування домашньої ковбаси

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Номінальна потужність | 3800 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1 кг/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Реверс | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 15 хв |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Так |
| Насадка-шинковка | Ні |
| Кількість насадок для шинкування | 0 |
| Кількість насадок для терки | 0 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 2 |
| Насадка для нарізки печива | Ні |
| Формувальна насадка для фаршу | Ні |
| Штовхач | Так |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | метал |
| Максимальна висота посуду | 100 мм |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Побутова електрична м'ясорубка Rainberg RB-675 з насадками для ковбаси та кебе м'ясорубка із соковичавницею |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴









