
Мийка високого тиску акумуляторна Cleaning Gun 8559 1000W <unk> Бездротовий водяний пістолет
1 595 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8559
- +380 (66) 516-60-02
Мийка високого тиску акумуляторна Cleaning Gun 8559 1000W Бездротовий водяний пістолет
Мийка високого тиску акумуляторна Cleaning Gun 8559 1000W black — ідеальний вибір для автомобілістів, дачників і домашнього використання. Цей багатофункціональний прилад обладнаний трьома різними насадками: рослин, що розсіює для поливання, сплінкер для миття автомобілів і піногенератор для нанесення мийного засобу на забруднені поверхні.
З цією акумуляторною мийною гарматою ви зможете легко очистити різні об'єкти — від автомобілів, велосипедів, меблів до дитячих іграшок і садових квітів. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 1500 мА·год, вона може працювати до 40 хвилин без перерви. Брак під'єднання до водопроводу дає змогу використовувати його в будь-якому місці з доступом до води.
Корпус з ударостійкого матеріалу забезпечує надійний захист для електромотора та насоса, а кейс для зберігання робить транспортування комфортним і зручним. Залиште пил і бруд у минулому з цією зручною й ефективною автомийкою!
Характеристики:
- Матеріал корпусу насоса: Пластик, метал
- Макс. температура на вході: 50°C
- Об'єм бака для мийного засобу: 0.4 л
- Продуктивність: 240 л/год
- Потужність: 1 кВт
- Система приводу мийки: Аксіальний
- Вага без приладдя: 0.8 кг
- Матеріал поршнів: Метал
- Тиск максимальний: 30 барів
- Довжина шланга: 5 м
Комплектація
- Автомийка
- Кейс для зберігання
- Подовжувальна трубка
- Адаптер для заряджання
- Сплінкери — 2 шт.
- Ємність для мийного засобу
- Фільтр для води
- Акумулятори — 2 шт.
- Перехідник
- Шланг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Максимальний тиск | 30 бар |
| Мінімальний тиск | 2 бар |
| Максимальна продуктивність | 240 л/год |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Автомобільні |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 319 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 411 мм |
| Вага | 0.8 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість обертів вала двигуна | 0 об/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 50 град. |
| Витрата палива | 0 л/год |
| Об'єм паливного бака | 0 л |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0 л |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
- Ціна: 1 595 ₴




