
Сонячна портативна складана панель 9111 100W/Зарядний пристрій
3 695 ₴
- В наявності
- Код: 9111
- +380 (66) 516-60-02
Сонячна портативна складана панель 9111 100W/Зарядний пристрій
Сонячна портативна складана панель 9111 100W/Зарядний пристрій являє собою передове рішення для отримання енергії із сонячного світла. Зі збільшенням числа людей, заклопотаних екологією, і щораз більшим попитом на екологічно чисті джерела енергії, сонячні панелі стають дедалі більш запитаними.
Складана сонячна панель із потужністю 100 Вт ідеально підходить для тих, хто часто перебуває в поїздках, включно з кемпінгом, походами або простими подорожами. Її гнучкість і мобільність роблять її незамінною на природі або далеко від електромережі.
Ця портативна панель здатна забезпечити стабільне живлення вашим електронним пристроям, включно зі смартфонами, планшетами, камерами та ноутбуками. Вона має вихідну напругу 18 В, що дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно, що робить її ідеальним аксесуаром для подорожей і кемпінгу.
Важливо зазначити, що використання цієї сонячної панелі сприяє зниженню вуглецевого сліду та допомагає створити чистіший і стійкіший навколишній простір. Вона працює без шкідливих викидів, джерелом її енергії є сонячне світло.
Загалом 100-ватна складана сонячна панель — це чудове рішення для тих, хто цінує зручність, мобільність і піклується про довкілля. Купуйте цю портативну сонячну батарею вже сьогодні й насолоджуйтеся надійним джерелом енергії ваших пристроїв у будь-якому місці та в будь-який час
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Монокристалічний кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 18 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 1.3 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18 В |
| Струм короткого замикання | 0.6 А |
| Напруга холостого ходу | 18 В |
| Кількість елементів | 3 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| ККД, не менше | 87 % |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.64 кг |
| Довжина | 1054 мм |
| Ширина | 421 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | 0 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | 0 %/° С |
- Ціна: 3 695 ₴



