
Цифровий мультиметр DT 266FT токові кліщі мультитестер тестер
395 ₴
- В наявності
- Код: DT 266FT
- +380 (66) 516-60-02
Цифровий мультиметр DT 266FT Токові кліщі мультитестер тестер
Цифрові струмомірні кліщі DT266FT вимірюють постійну та змінну напругу, змінний струм, опір, частоту та температуру. З їхньою допомогою можна продзвінкувати ланцюги на розриви. Кліщі дають змогу контролювати опір ізоляції з приставкою М-261.
Модель DT266FT належить до серії доступних недорогих токових кліщів DT266.
Функції вимірювань: - постійна напруга — змінна напруга — змінний струм — опір — частота — температура — продзвона ланцюга — тест ізоляції — Функція утримання даних — Ручний вибір меж — Індикація низького заряду батареї
Вимірювання: - Постійна напруга (DC) 2 В /20 В /200 В/1000 В; ±(0,5%+1)
- Змінна напруга (AC)200 В / 750 В; ±(1%+4)
- Змінний струм (AC)200 А/1000 А; ±(2%+5)
- Опір200 Ом/2W/20 км/200 Ком/2МОм; ±(2%+2)
- Частота2 КГц; ±(1,5%+5)
- Температура0 oC -750 oC; ±(1%+2)
Спеціальні функції: - Вибір діапазону Ручний — Дзвінка ланцюга (зі звуковим сигналом) + — Функція утримання даних + — Індикація низького заряду батареї
Технічні характеристики струмових кліщів DT-266FT:
- Екран 1999 розрядний РК, 47 х 14 мм
Живлення 9 В батарея (6F22)
Габарити 230×70×37 мм
Вага 350 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Розмір монітора | 30 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×576 |
| Відтворення кольорів | Монохромна |
| Висота символу | 5 мм |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга | 5.0 |
| Підсвітка клавіш | False |
- Ціна: 395 ₴


