
Ніж мачете мисливський туристичний Рембо-еклекційний RAMBO 4
1 305 ₴
1 109,25 ₴
- В наявності
- Код: RAMBO 4
- +380 (66) 516-60-02
Ніж мачете мисливський туристичний Рембо-еклекційний RAMBO 4
Мачете постачається з чохлом-ніжами та у фірмовій коробці!
Ніж мачете Rambo — це варіація на тему ножа Джона Рембо з четвертої частини цієї кінофраншизи. Цікаво, що хоча творцем цього концепту був усе той самий автор — Гіл Хіббен, відповідальний за всі попередні варіанти ножів Джона Рембо, але водночас серед них він вийшов найреалістичнішим і най життєздатнішим на практиці. Жодних напівфантастичних елементів типу зубців пили на обуху та аварійного запасу в колодці тут немає — тільки виняткова утилітарність і естетика перевірених часом традиційних клинків.
І кіноваріант від Хіббена, і ніж-мачете від компанії SF, серед своїх предків мають не звичні для нас усіх, американські вироби, а їхні важчі різновиди з інших регіонів. Серед них варто зазначити вплив паранга, боло, топанги, голока та інших схожих рубальних виробів із Малайзії, Філіппін та Африки. Від них мачете Rambo отримало більш незвичайні, якщо порівнювати з класичними варіантами, форми та більшу вагу.
Клинок мачете Rambo має помітне розширення в напрямку до вістря, а також вигини — і різальної крайки, й обуха. На відміну від традиційних інструментів, це мачете зроблено не з вуглецевої, а неіржавкої 420 сталі. Товщина в обуху в нього істотна — 6,7 міліметра, а вага — 785 грамів.
420 сталь, попри її цінову доступність, має низку дуже корисних властивостей. Клинки з неї не бояться іржі та корозії. Завдяки її ударній в'язкості та м'якості їх легко точити, а під час інтенсивних робіт вони не фарбуються. Є на клинку та захисно-декоративне покриття чорного кольору. Помітно більше переваг, ніж, якби використовувалася автентична вуглецева сталь.
З такою вагою й довжиною клинка 270 міліметрів — Rambo можна використовувати як мачете-тесак і сокиру.
Загалом, мачете Rambo — це гарний вибір для шанувальників цікавих багатозадачних сорочево-різальних інструментів із гарною історією.
|
Виробник: |
SF |
|
Тип ножа: |
Спецпозначення |
|
Загальна довжина, мм: |
400 |
|
Довжина леза, мм: |
270 |
|
Довжина ручки, мм: |
130 |
|
Товщина леза, мм: |
6.7 |
|
Ширина леза, мм: |
53 |
|
Марка стали: |
440С |
|
Твердість сталі, HRC: |
56-58 |
|
Поверхня леза: |
|
|
Матеріал руків'я: |
Дерево |
|
Наявність чохла: |
да |
|
Матеріал чохла: |
мистецтв. шкіра |
|
Маса, г: |
785 |
|
Тип паковання: |
кольорова картонна коробка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Призначення | Полювання |
| Матеріал леза | 440C |
| Твердість ріжучого леза | 56 HRC |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина рукоятки | 120 мм |
| Довжина ножа | 400 мм |
| Довжина у складеному стані | 40 см |
| Поверхня | Глянцева |
| Вага ножа | 785 г |
| Колір | Сріблястий |
| Заточка леза | Одностороння |
| Матеріал піхов | Штучна шкіра |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал чохла | Шкіра |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 270 мм |
| Ширина леза | 53 мм |
| Товщина леза | 6 мм |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 876 г |
- Ціна: 1 109,25 ₴



