
Універсальна підставка настільна кріплення для телевізора настільне V-Star D702 32-75 кронштейн для тв
790 ₴
655,70 ₴
- В наявності
- Код: 8011
- +380 (66) 516-60-02
Універсальна підставка кріплення для телевізора настільна V-Star D702 32-75"
Настільна підставка для телевізора V-Star D702 i — це чудова заміна для стандартної підставки, яка постачається в комплекті з телевізором. Виготовлена з високоякісної сталі, ця підставка слугуватиме надійною опорою для будь-якого телевізора діагоналлю 32" — 75" і вагою не більш ніж 50 кг. Підставка регулюється по висоті на рівні 590-730 мм. Простота збирання та зрозуміла інструкція в комплекті не відніме у Вас багато часу на монтаж, а мінімалістичний дизайн і чорний матовий колір матиме органічний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
Все, що потрібно зробити — прикріпити 2 ніжки до отворів VESA на задній панелі телевізора. Максимальні розміри VESA по вертикалі 600 мм. Кронштейн витримає будь-який телевізор вагою до 50 кг.
Діагональ: 32" - 75"
Навантаження: до 50 кг
Підтримуваний рівень висоти: 590 - 730 мм
Колір: чорний
VESA: 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 мм
Комплектація
кронштейн, кріпильний комплект, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | L-подібна |
| Спосіб установки | Настільний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кут нахилу | 0 град. |
| Кут повороту | 0 град. |
| Кількість осей обертання | 0 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 655,70 ₴








