
Фен для волосся професійний 5в1 стайлер із насадками, DSP 30658
1 785 ₴
1 588,65 ₴
- В наявності
- Код: 30658
- +380 (66) 516-60-02
Професійний фен-стайлер DSP30658 від відомого бренда DSP поєднує в собі потужність і багатофункціональність, забезпечуючи широкий спектр можливостей для створення унікальних зачісок. З потужністю 1600 Вт і комплектом із 5 різноманітних насадок цей фен дає змогу не тільки швидко й ефективно висушити волосся, але й надати йому бажаної форми, від випрямлення до створення об'ємних локонів.
Пристрій пропонує 4 режими роботи та 3 швидкості, доповнені 4 температурними налаштуваннями, включно з функцією холодного обдування, що дає змогу точно підібрати оптимальні умови для будь-якого типу волосся. Функція іонізації забезпечує додатковий догляд, роблячи волосся гладкішим і сяйливішим, зменшуючи статичну електрику та запобігаючи їх плутаності.
Яскравий рожевий колір робить фен стильним аксесуаром, який привнесе яскравість у вашу ванну кімнату. Серед додаткових функцій варто зазначити захист від перегрівання, що забезпечує безпечне використання, і зручне регулювання швидкості. Довгий мережевий шнур 2 метри спрощує маніпуляції під час укладання, хоча відмітимо, що в цій моделі не передбачено поворот шнура на 360 градусів.
Зроблений у Китаї, цей фен-стайлер поєднує в собі якість, функціональність і доступну ціну, роблячи його чудовим вибором для тих, хто шукає професійний рівень догляду за волоссям у домашніх умовах
Характеристики
Виробник DSP
Потужність фена 1600 Вт
Кількість насадок 5
Кількість режимів роботи 4
Кількість швидкостей 3
Кількість температурних режимів 4
Холодне обдування Да
Функція іонізації Да
Колір корпусу сірий
Стан Нове
Тип Фен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Складна ручка | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 260 мм |
- Ціна: 1 588,65 ₴






