
Фен-щітка для волосся професійний із насадками 7в1 DSP-50172 Стайлер
1 195 ₴
1 075,50 ₴
- В наявності
- Код: 50172
- +380 (66) 516-60-02
Фен-щітка для волосся професійний із насадками 7в1 DSP-50172 Стайлер
Професійний фен для волосся DSP-50172 — це незамінний помічник для тих, хто цінує якість і ефективність у догляді за волоссям.
Фен обладнаний насадками 7в1, що дає змогу використовувати його для різних типів укладок і стайлінгу. До комплекту входять насадка-концентратор, насадка-дифузор, насадка-щітка, насадка для створення хвиль, насадка для випрямлення волосся, насадка для надання об'єму та насадка для створення м'яких локонів.
Потужність фена становить 2200 Вт, що забезпечує швидке та рівномірне нагрівання повітря. Це дає змогу скоротити час сушіння волосся і зробити процес комфортнішим і безпечнішим.
Фен має 3 температурні режими та 2 швидкості повітряного потоку. Це дає змогу підібрати оптимальний режим для кожного типу волосся й досягти бажаного результату.
Фен для волосся виготовлений у стильному чорному кольорі, що робить його не тільки функціональним, але й елегантним аксесуаром для вашої ванної кімнати.
Вибираючи професійний фен для волосся, ви отримуєте надійний і багатофункціональний інструмент для створення різноманітних укладок і стайлінгу.
Технічні характеристики
Колір товару чорний
Тип фен-стайлер
Тип аксесуара набір насадок
Дорожній да
Тип щипців мультистайлер
Потужність фена 2200 Вт
Потужність щипців 1200 Вт
Кількість режимів 2
Кількість режимів нагрівання 3
Кількість швидкостей 1
Додаткові функції подавання холодного повітря
Покриття керамічне
Насадки
Насадки гофре, дифузор, для дбайливого висушування, для випрямлення, концентратор, гребінець, щітка, щипці для завивання, для надання об'єму та насадка для створення м'яких локонів, для створення хвиль, для створення об'єму
Матеріал щітки штучна щетина
У комплекті гребінець
Особливості
захист від перегрівання
Довжина мережевого шнура 1 м
Індикація увімкнення
Габарити та вага
Довжина: 260 мм
Ширина 240 мм
Висота 110 мм
Вага 500 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Тип | Фен-щітка |
| Потужність фена | 220 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 7 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Режим Турбо | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | Так |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина | 260 мм |
- Ціна: 1 075,50 ₴


