
Набір сито з неіржавкої сталі A-PLUS 6 шт (1176)
235 ₴
- В наявності
- Код: 1176
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір сито з неіржавкої сталі A-PLUS 6 шт (1176)
Комплект із шести металевих сит, виготовлених із корозійно-стійкого матеріалу, призначений для ідеального просіювання борошна, цукрової пудри та какао без утворення грудочок. Цей набір забезпечує рівномірну та тонку текстуру інгредієнтів, необхідну для приготування високоякісної випічки та десертів.
Завдяки різноманітності розмірів сит, що входять до комплекту, ви зможете вибрати відповідний для будь-якого обсягу продуктів, що робить їх невіддільним інструментом на кухні для професіоналів і шанувальників кулінарії. Ці сита легко чистяться й можуть бути використані в широкому спектрі кулінарних завдань, від просіювання сухих інгредієнтів до підготовки соусів і напоїв
Характеристики: Набір сито для борошна A-PLUS 6 шт (1176)
- Тип: набор сито;
- Застосування: для борошна;
- Матеріал: нержавіюча сталь;
- Розмір: 14,5 см., 17 см., 18.5 см., висота — 4,5 см;
- Розмір: 20,5 см. 23 см., висота — 5,5 см;
- Розмір: 26 см., висота — 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Тип | Сито |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 6 мм |
| Ручка | Немає |
| Ніжки/підставка | Немає |
| Колір | Чорний |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




