
Епілятор жіночий для депіляцію ніг, зони бікіні, пахв компактний MP-3099 рожевий
745 ₴
- В наявності
- Код: 3099
- +380 (66) 516-60-02
Епілятор жіночий для депіляцію ніг, зони бікіні, пахв компактний MP-3099 рожевий
Епілятор моделі 3099 2 в 1 являє собою революційний пристрій для домашнього використання, що дає змогу ефективно й акуратно видаляти небажане волосся на тривалий термін. Цей компактний прилад стане вашим надійним помічником у догляді за шкірою ніг, зони бікіні, пахвових западин, а також обличчя, включно з щоками та зоною над верхньою губою.
Особливістю епілятора є його здатність працювати на рівні кореня волосся, забезпечуючи глибоке та якісне видалення. Унікальна технологія робочої поверхні, що імітує дію пінцета, дає змогу захоплювати та витягувати волоски цілком, запобігаючи їх обриву та сприяючи уповільненню процесу росту нових.
Завдяки ретельно продуманій конструкції епілятор гарантує максимально щільний контакт зі шкірою, що дає змогу вловити більше волосків за один прохід і зробити процедуру ефективнішою. Це пристрій — ідеальне рішення для тих, хто прагне довготривалої гладкості шкіри без відвідування салонів краси
Переваги:
- Епілятор видаляє волосся на різних частинах обличчя й тіла
- Довготривалий ефект (шкіра залишається гладкою впродовж декількох тижнів)
- Зручно брати із собою
- епілятор простий у застосуванні
- Епілятор має дві насадки
- Три ролики по 15 пар пінцетів (5 рядів по 3 пари)
- Два ролики по 10 пар пінцетів (5 рядів по 2 пари)
- Вага: 185г
- Розмір: 14,5x6x4см
У комплекті:
- Епілятор
- 2 насадки
- Щіточка для чищення
- Масажна/ванна губка
- Блок живлення (4.2V 800mA)
- Інструкція
- Коробочка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Browns |
| Тип приладу | Епілятор |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість пінцетів | 30 шт. |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип елементів живлення | інші |
| Підсвічування | Ні |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час роботи від акумулятора | 65 хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Ні |
| Плаваюча епіляційна головка | Ні |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Можливість вологого епіляції | Ні |
| Система масажу | Ні |
| Можливість промивання | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Косметичка | Ні |
| Вага | 0.185 кг |
| Насадки | |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка для чутливих зон | Ні |
| Насадка для точкового видалення волосся | Так |
| Насадка для пілінгу | Ні |
| Насадка для зони бікіні | Так |
| Насадка для обмеження зони епіляції | Так |
- Ціна: 745 ₴



