
Ударний м'язовий масажний пістолет Fascial Gun KH-320 масажер для тіла м'язів для перкусійного масажу
595 ₴
- Немає в наявності
- Код: KH-320
- +380 (66) 516-60-02
Масажер для тіла Fascial Gun KH-320 М'язовий ударний/М'язовий ударний пістолет
М'язовий масажер Gun KH-320 — це інноваційне рішення для зняття м'язової напруги та поліпшення кровообігу. Цей пристрій знаходить своє застосування серед професійних спортсменів, а також людей, які страждають від різних м'язових захворювань, включно з розсіяним склерозом, артритом і атрофієм м'язів.
Масажер Fascial Gun KH-320 працює на принципі вібраційної терапії, яка поєднує оптимальну амплітуду та частоту вібрацій для досягнення максимального ефекту. Це забезпечує глибоке проникнення в м'язову тканину та фасцію, зменшуючи хворобливі відчуття та сприяючи розслабленню. Компактний дизайн у формі пістолета забезпечує зручність і простоту використання.
Комплектація містить чотири насадки для цілеспрямованого впливу на різні м'язові групи, включно з ногами, сідницями, спинками, грудими, зап'ястками та щиколотками. Оптимальний час для сеансу масажу становить 15 хвилин, а вбудований акумулятор забезпечує тривалий час роботи без заряджання.
Fascial Gun KH-320 є не просто масажером, але й ефективним інструментом для підтримки здоров'я м'язів, корекції фігури та зменшення проявів целюліту. Його вібраційний вплив допомагає в лікуванні та відновленні нормальної функціональності м'язів і внутрішніх органів
Характеристики масажного пістолета:
- Тип Масажер м'язовий.
- Застосування: фітнес і оздоровчий масаж.
- Амплітуда коливань 12 мм/0,47 дюйма.
- Режими 4 режими швидкості.
- Швидкість 2100-3600 р/хв.
- Акумулятор 24 В 2400 мА·год.
- Час роботи До 6 годин.
- Час заряджання 2 години.
- Напруга заряджання 220 В.
- Розмір 24х24,5х51 см.
Масажер здійснює 4 типи масажу:
- Розслаблювальний;
- Відновлювальний;
- Розминка м'язів;
- Полегшення болю.
Насадки:
- Кулькова насадка — підходить для спини, стегон тощо (для великої групи м'язів).
— U-подібна насадка для шийного відділу, ахіллового сухожилля.
- Конічна насадка — застосовується до всіх частин м'язів меридіанів, суглобів, долонь, ступень тощо.
- Плоска насадка — застосовується до всіх частин тіла, для розслаблювального масажу.
Рекомендації щодо масажу:
- Плечові зони по 15-20 сек. 3 рази з перервою.
- Грудні м'язи 20 сек.
- Спина 30-60 сек. 3 рази з перервою.
- Стегна, ягідні м'язи 30-60 сек. 4 рази з перервою.
- Звичайності 20-30 сек. 3 рази з перервою.
Комплектація масажера
- М'язовий масажер,
- Змінна насадка 4 шт.,
- Зарядний пристрій,
- Інструкція
- Коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fascial Gun |
| Країна виробник | Китай |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж, Антицелюлітний масаж, Косметичний масаж |
| Область застосування масажера | Передпліччя, Плечі, Черевний прес, Стегна, Ікри, Ступні, Шия, Спина, Сідниці, Руки |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість масажних головок | 4 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 4 |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість програм | 16 шт. |
| Розрідження | 0 бар |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 0 об/хв |
| Тип елементів живлення | інші |
| Ремінь на руку | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість ламп | 0 шт. |
| Кількість магнітів | 0 шт. |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Мережевий адаптер | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вакуумно-роликова насадка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 24 см |
| Глибина | 15 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 595 ₴








