
Професійна потрійна плойка гофре для волосся Kemei KM-1010 з турмаліновим покриттям
545 ₴
- В наявності
- Код: 1010
- +380 (66) 516-60-02
Професійна потрійна плойка гофре для волосся Kemei KM-1010 з турмаліновим покриттям
Інноваційна плойка надає широкі можливості для створення стильних укладок із локонами різної пружності. Унікальна технологія формування красивих локонів полягає в приміщенні пасма волосся на одну з поверхонь плойки та їх наданням двома іншими, досягаючи фіксації під впливом високої температури.
Цей інструмент обладнаний керамічним покриттям, яке повільно, але рівномірно розігрівається. Гладка поверхня забезпечує легке ковзання волосся, запобігаючи його перегріванню та пошкодженню.
Плойка пропонує два температурні режими — 170 і 220 градусів, що дає змогу вибирати оптимальний режим для різних типів волосся. Керамічні турмалінові пластини та технологія від'ємних іонів сприяють відновленню пошкодженого волосся, боротьбі з кучерявим і тьмяним волоссям, роблячи його блискучим і здоровим.
Зручна конструкція головки плойки гарантує безпечне використання, а підставка з неіржавкої сталі забезпечує охолодження плойки після використання, захищаючи поверхню від пошкоджень. Незалежно від типу вашого волосся — прямих або кучерявих, ця плойка гарантує бездоганний результат
Інноваційна плойка надає широкі можливості для створення стильних укладок із локонами різної пружності. Унікальна технологія формування красивих локонів полягає в приміщенні пасма волосся на одну з поверхонь плойки та їх наданням двома іншими, досягаючи фіксації під впливом високої температури.
Цей інструмент обладнаний керамічним покриттям, яке повільно, але рівномірно розігрівається. Гладка поверхня забезпечує легке ковзання волосся, запобігаючи його перегріванню та пошкодженню.
Плойка пропонує два температурні режими — 170 і 220 градусів, що дає змогу вибирати оптимальний режим для різних типів волосся. Керамічні турмалінові пластини та технологія від'ємних іонів сприяють відновленню пошкодженого волосся, боротьбі з кучерявим і тьмяним волоссям, роблячи його блискучим і здоровим.
Зручна конструкція головки плойки гарантує безпечне використання, а підставка з неіржавкої сталі забезпечує охолодження плойки після використання, захищаючи поверхню від пошкоджень. Незалежно від типу вашого волосся — прямих або кучерявих, ця плойка гарантує бездоганний результат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Ні |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Плоскі щипці | Ні |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
| Діаметр щипців | 18 мм |
| Затискач для фіксації | Так |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Діаметр щітки | 0 мм |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 170 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 25 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Концентратор | Ні |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.53 м |
| Затискачі для волосся | Так |
| Подача пара | Ні |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Так |
| Ширина пластин | 16 мм |
| Турмалінове покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Вага | 0.345 кг |
- Ціна: 545 ₴




