
Професійна плойка праски щипці Promozer MZ-7073A випрямляч волосся прасок для волосся
385 ₴
- В наявності
- Код: MZ-7073A
- +380 (66) 516-60-02
Професійна плойка праски щипці Promozer MZ-7073A випрямляч волосся прасок для волосся
Професійна праска Promozer MZ-7073A — це унікальний інструмент для створення ідеально вирівняного та гладкого волосся. Цей прасок обладнаний внутрішнім терморегулятором, який запобігає пересушуванню волосся, забезпечуючи водночас високу якість випрямлення.
Однією з ключових особливостей цієї моделі є керамічні пластини, які забезпечують рівномірний розподіл тепла. Це дає змогу досягти чудових результатів у створенні прямих укладок за коротший час. Праска Promozer MZ-7073A стане вашим надійним помічником у створенні різних укладок, додаючи вашому волоссю глянсовий і доглянутий вигляд.
Завдяки інноваційному дизайну та високому професійному стандарту, цей прасок є ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і ефективність у інструментах для укладання волосся
Технічні характеристики:
Покриття пластин керамічне
Потужність 30 ватів
Регулятор температури (140-200 °C)
Тип живлення Мережа 220 В
Обертовий шнур 360 °C
Довжина шнура 1,7 м
Індикатор роботи
Розміри:
Довжина праски 31 см
Довжина пластини 11 см
Ширина пластини — 2,4 см
Комплектація
Праска
Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promozer |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Ні |
| Обертання в двох напрямках | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Плоскі щипці | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Ні |
| Діаметр щипців | 20 мм |
| Затискач для фіксації | Ні |
| Насадка для спіральної завивки | Ні |
| Насадка-щітка | Ні |
| Діаметр щітки | 0 мм |
| Насадка для випрямляння волосся | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Час нагрівання до потрібної температури | 16 сек |
| Функція пам'яті | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Ні |
| Концентратор | Ні |
| Захисна рукавичка | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Затискачі для волосся | Ні |
| Подача пара | Ні |
| Можливість завивки волосся | Ні |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Ні |
| Плаваючі пластини | Ні |
| Пластини для гофрування | Так |
| Ширина пластин | 30 мм |
| Турмалінове покриття | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Вибір типу волосся | Ні |
| Вага | 0.36 кг |
- Ціна: 385 ₴




