Аерофритюрниця електрична для дому DSP KB 2020 Аерогриль Мультипіч 1350W
Ласкаво просимо до ери інноваційних фритюрниць, де ваше здоров'я стає пріоритетом! Забудьте про занепокоєння щодо уникнення улюблених фрі та нагетсів через надлишку оливи. Аерофритюрниця без олії DSP KB2020 — справжнє відкриття для всіх поціновувачів кулінарії, які мріють готувати в фритюрі, зберігаючи корисні властивості продуктів і уникаючи шкідливих речовин. Система циркуляції гарячого повітря дає змогу рівномірно підрум'якшити продукти, створюючи апетитну хрустку скоринку.
Ця фритюрниця споживає на 80% менше олії, що робить ваші страви не тільки смачними, але й здоровішими. Висувна чаша містить 2,6 літра, а її зручна ручка покрита антипригарним покриттям. Вбудований фільтр забезпечує максимальне очищення олії з чаші, роблячи приготування їжі ще гігієнічнішим.
Ця компактна та стильна фритюрниця DSP KB2020 дає вам створювати смачні фрі, нагетси, лукові кільця, стрипси та гострі крильця прямо в себе вдома! Насолоджуйтеся улюбленими стравами, піклуючись про своє здоров'я
Переваги:
- Всі продукти, приготовані у фритюрниці DSP Air Health Fryer, готуються завдяки циркуляції гарячого повітря всередині, завдяки чому продукти покриваються рівномірною хрусткою скоринкою, а споживання олії для смаження скорочується на 80%;
- Така фритюрниця сподобається тим, хто стежить за своїм харчуванням, але водночас не може відмовитися від улюблених смаколиків;
- Креветки, лукові кільця, курячі нагетси та інші смачні закуски тепер легко готуватимуться у вас удома, а їхній смак анітрохи не поступатиметься стравам у популярних закладах.
Основні характеристики:
- Матеріал корпусу: жароміцний пластик;
- Об'єм чаші, л: 2,6;
- Потужність, Вт: 1350;
- Напряжение, В: 220-240;
- Частота, Гц: 50-60;
- Антипригарне покриття: є;
- Регулювання температури обсмажування: є;
- Розмір, см: 24 х 31;
- Вага в упаковці, кг: 4,650.
Комплектація
- Аерофритюрниця без олії DSP KB2020.
- Кошик.
- Інструкція.
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Місткість картоплі | 2.6 г |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 1 л |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система зливу масла | Ні |
| Контейнер для зберігання масла | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Автоматичне відкривання кришки | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Приготування фондю | Ні |
| Набір для фондю | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Тип фільтра | металевий |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заміни масла | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 750 ₴






