
Аерофритюрниця електрична для дому DSP KB 2109A 1350 W 4 л Аерогриль Мультипіч
2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2109A
- +380 (66) 516-60-02
Аерофритюрниця електрична для дому DSP KB 2109A 1350 W 4 л Аерогриль Мультипіч
Аерофритюрница DSP KB2109A використовує гаряче повітря для приготування їжі, тому можна готувати без олії або додати в їжу кілька крапель для додаткової хрусткої скоринки. Завдяки використанню малої кількості олії ви вживатимете здоровішу їжу. Фритюрниця на 4 л ідеально підходить для сімей, які люблять смажену їжу, але хочуть скоротити кількість жирів і калорій. Ця геніальна фритюрниця робить ідеальні хрусткі креветки, неймовірно смачний стейк і чипси здоровішою їжею, і все це на 80% менше жиру!
Фритюрниця з використанням низького вмісту жиру потужністю 1350 Вт нагрівається до температури всього за 2-3 хвилини та використовує технологію швидкої циркуляції гарячого повітря, щоб готувати їжу набагато швидше, ніж звичайна духовка або фритюрниця. Це ідеально підходить для зайнятих домогосподарств і для економії на ваших рахунках за електроенергію теж!
Попередньо встановлені функції спрощують приготування ваших улюблених смажених страв, чипси, риба, креветки/креветки, хрусткий бекон, курка, стейк і відбивні — плюс ви навіть можете використовувати фритюрницю для приготування кексів!
Можете встановити температуру від 0 до 200 °C і таймер до 30 хвилин
Характеристики:
- Тип: фритюрниця;
- Об'єм: 4 л;
- LED дисплей
- Регулювання температури: 0-200°C;
- Таймер до 30 хвилин;
- Зменшення жиру до 80%;
- Антипригарний кошик;
- Ненагрівається корпус і ручка;
- Потужність: 1350 Вт;
- Живлення: мережа 220 В
Комплектація
- Фритюрниця DSP KB2109A ;
- Інструкція;
- Паковання: заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DSP |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Місткість картоплі | 2000 г |
| Знімна чаша | Так |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Об'єм масла | 1 л |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система зливу масла | Ні |
| Контейнер для зберігання масла | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Автоматичне відкривання кришки | Ні |
| Блокування кришки | Так |
| Приготування фондю | Ні |
| Набір для фондю | Ні |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Фільтр проти запаху | Так |
| Тип фільтра | металевий |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заміни масла | Ні |
| Індикатор заміни фільтра | Ні |
| Термоізольований корпус | Так |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 2 399 ₴





