
Настільна LED-лампа Кристал Троянда кришталева crystal rose із сенсорним керуванням на пульті 16 кольорів
295 ₴
- Немає в наявності
- Код: Кристалл Роза
- +380 (66) 516-60-02
Настільна LED-лампа Кристал Троянда кришталева crystal rose із сенсорним керуванням на пульті 16 кольорів
Освіжіть свій інтер'єр за допомогою настільної LED-лампи "Кристал Троянда" — дивовижного кришталевого світильника з акумулятором, сенсорним керуванням і пультом дистанційного керування. Ця стильна лампа, широко популярна в соціальних мережах, втілює в собі унікальний дизайн і функціональність.
Лампа обладнана 16 різнобарвними режимами, керованими сенсорним екраном або пультом. Сенсорне керування робить використання цієї лампи максимально простим — досить легкого дотику, щоб створити дивовижний світловий ефект.
Заряд акумулятора забезпечує до 12 годин активного використання, залежно від обраного режиму освітлення. Виготовлена з міцного акрилового матеріалу, кришталева лампа привносить розкіш і елегантність у ваш інтер'єр.
Цей сучасний світильник стане невіддільним елементом декору у вашому домі, створюючи романтичну, розслаблювальну атмосферу. Ідеально підходить для використання в різних приміщеннях, включно з барами, ресторанами, готелями, спальнями, обідніми столи та вітальнями. Будьте в центрі уваги з цією ефектною декоративною лампою, що додає затишку та комфорту у ваш дім
ОСОБЕННОСТИ СЕНСОРНОЙ ЛАМПЫ:
Сенсорне керування — на верхній сенсорній панелі можна змінювати режими та кольори;
Світить 16 яскравими кольорами;
Дистанційне керування — завдяки пульту керування (йде в комплекті) можна перемикати режими інтенсивності світіння й кольору дистанційно;
Змінює яскравість — через пульт можна змінювати яскравість світіння лампи;
Працює на акумуляторі — заряду акумулятора лампи вистачає на 12 годин активного використання залежно від режиму світіння;
Міцна та стійка до пошкоджень — кришталева лампа виготовлена з міцного прозорого акрилового матеріалу;
Процес підсвітки та підзаряджання може відбуватися одночасно.
Прекрасно доповнять Ваш інтер'єр у квартирі або будинку;
Сенсорна панель оновлена та зроблена з білого якісного пластику, який стійкий до пошкоджень і подряпин, що було проблемою в попередній версії цієї лампи;
Стане чудовим подарунком;
Практична та не займає багато місця;
ИНСТРУКЦИЯ:
- Щоб увімкнути лампу, потрібно доторкнутися до сенсорної панелі зверху лампи;
- Щоб перемикати кольори, просто торкайтеся сенсорної панелі зверху лампи;
-Для вимкнення лампи торкніться сенсорної панелі та утримуйте дотик упродовж 2-3 сек. ;
-Такод, є пульт керування, яким можна перемикати режими інтенсивності світіння й кольору.
- Коли акумулятор сідає, потрібно зарядити через кабель Туре-C (входить до комплекту).
-Під час заряджання світиться маленький червоний індикатор.
Комплектація
- лампа;
- пульт керування;
- кабель Туре-C;
- паковання;
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Вага продукту: 0,6 кг
- Розмір коробки: 8*8*17.5 см
- Розмір лампи: 16*7 см
- Джерело живлення: від акумулятора
- кабель Туре-C (йде в комплекті)
- Довжина кабелю: 75 см
- Колір плафона: прозорий
- 2700K (м'який теплий білий)
- Країна-виробник товару: Китай
- Колір випромінювання: 16 кольорів
- Тип: Декоративні
- Світлодіодні
- Тип використовуваної лампи: Світлодіодна (LED)
- Тип встановлення: Настільна
- Призначення:
- Для вітальні
- Для кабінету
- Для спальні
- Для ресторану
- Для бару
- Для кафе
- Для готелю
- Колір основи: Прозорий і білий
- Колір плафона: Прозорий
- Джерело живлення: Від акумулятора
- Особливості: Бездротові
- На пульті керування
- З USB виходом
- Сенсорні
- Стиль: Вінтаж Класичний Святковий
- Матеріал основи: Пластик
- Матеріал плафона: Пластик
- Тип вимикача: Сенсорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 16 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Різні кольори |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колір плафона | Прозорий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Вага | 600 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 295 ₴







