
Лазерний проєктор з ефектом зоряного неба нічник Астронавт із пультом ДК, лазерний, 5 Вт, 8 режимів світіння
695 ₴
- В наявності
- Код: Астронавт
- +380 (66) 516-60-02
Лазерний проєктор з ефектом зоряного неба нічник Астронавт із пультом ДК, лазерний, 5 Вт, 8 режимів світіння
Пориньте в захопливий космічний світ прямо в себе вдома з цим унікальним проєктором у формі астронавта. Принесіть чари зоряного неба прямо у вашу кімнату, створюючи дивовижну атмосферу з 8 різноманітними ефектами змішаної туманності, разом із мерехтливими зеленими зірками. Це не просто пристрій, це подорож безмежною галактикою, де ви оповиті приголомшливими проєкціями туманностей і зірок, що перетворили ваші стіни та стелю на чарівний простір. Чарівна атмосфера, створена цим проєктором, перетворить ваш будинок на відокремлений куточок космічної гармонії.
Керуйте всіма функціями проєктора за допомогою пульта дистанційного керування. Змінюйте колір, яскравість і частоту мерехтіння туманності та зоряного неба, створюючи індивідуальні ефекти проєкції, які вам подобаються.
Крім того, цей проєктор зоряного неба має функцію таймера, який можна встановити на 45 або 90 хвилин. За бажання ви можете заснути під мерехтливим зоряним небом, а проєктор автоматично вимкнеться, щоб заощадити енергію.
Але це ще не все! Проєктор має унікальну можливість регулювання кута проєкції голови астронавта. Ви можете вільно обертати голову та руки на 360°, щоб налаштувати кут проєкції туманності за вашим бажанням. Крім того, він є не тільки функціональним пристроєм, але й гарним декором.
Галактичний проєктор зоряного неба підходить для різних сцен і приміщень. Він може бути використаний у дитячій кімнаті як нічний світ, створюючи розслаблювальну атмосферу перед сном. Він також може прикрасити вашу вітальню, спальний столик або ігрову кімнату, додаючи унікальну атмосферу у ваш дім. Крім того, він стане чудовим подарунком для ваших близьких, включно з дітьми та дорослими, незалежно від віку, кожен буде радий мати цього милого астронавта, який допоможе розслабитися, зняти втому та втягнутися красою космосу.
Пориньте у світ зоряного неба та створіть унікальну атмосферу за допомогою астронавта з проекцією зоряного неба. Цей товар стане не тільки функціональним аксесуаром, але й джерелом магії та магії у вашому житті.
Характеристики
- Материал: ABC, PC, PVC, TPE
- Колір: білий
- Напруга: 5В / 1А
- Потужність проєкції: 5 Вт
- Довжина хвилі лазера: 532 нм
- Клас лазера: 1
- Розмір: 11*11.3*19.5 см
- Вага: 440 г
Комплектація
х1 Проєктор астронавт
х1 Пульт керування + батарейки
х1 Підставка під проєктор
х1 Адаптер живлення
x1 USB кабель
х1 Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Джерело живлення | Електрика |
| Персонажі | Космонавт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Управління | Кнопки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Вага | 567 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
- Ціна: 695 ₴









