
Кріплення для телевізора поворотне V-Star S65 55-85"/Кронштейн ТВ з поворотом/тримач для монітора
1 995 ₴
- Немає в наявності
- Код: S65
- +380 (66) 516-60-02
Кріплення для телевізора поворотне V-Star S65 55-85"/Кронштейн ТВ з поворотом/тримач для монітора
Кріплення для телевізора з поворотом V-Star S65 55-85" являє собою передову модель кронштейна, розроблену для встановлення РК-панелі безпосередньо на стіні. Це високоякісний, надійний і міцний пристрій, призначений для надійної фіксації плазмової панелі та захисту її від випадкових падінь та інших механічних пошкоджень.
Унікальною особливістю цього кріплення є наявність похило-поворотного механізму, який забезпечує можливість регулювання кута нахилу та повороту екрана. Ця функціональність покликана зробити перегляд телевізора максимально комфортним і зручним для користувача. Таке кріплення забезпечує не тільки надійність встановлення, але й оптимальні умови для насолоди якісним зображенням телевізора
Стандарт VESA (відстань між монтажними отворами):
200 мм х 200 мм.;
200 мм х 300 мм;
300 мм х 200 мм;
300 мм х 300 мм;
400 мм х 200 мм;
400 мм х 300 мм;
400 мм х 400 мм;
500 мм х 200 мм;
500 мм х 300 мм;
500 мм х 400 мм;
600 мм х 200 мм;
600 мм х 300 мм;
600 мм х 400 мм;
Особливості:
Висока якість виготовлення з увагою до деталей;
Унікальний дизайн;
Регулювання нахилу;
Невелика відстань від стіни;
Корекція нахилу;
Відповідає стандарту VESA;
Міцно та якісно виготовлений.
Характеристики:
Бренд: V-Star.
Модель: S65.
Тип: Кріплення для телевізора.
Тип кріплення: Шарнірний.
Різно-поворотний вигляд.
Призначення: Для ТВ, плазми.
Форма кронштейна: Квадратна.
Можливості трансформації: Поворот нахил.
Кількість опорних точок: 6.
Кількість осей обертання: 4.
Нахил: 160°.
Поворот: 160°.
Спосіб встановлення: Настінний.
Привод: Ручний.
Дистанційне керування: Немає.
Матеріал: Сталь.
Колір: Чорний.
Регульована відстань від стіни: 60~500 мм.
Розмір телевізора: 55-85 дюймів.
Розмір кріплення: 580x440x70 мм.
Максимальна вага телевізора: 68 кг.
Вага кріплення: 7 кг.
Комплектація
Кріплення для телевізора з поворотом V-Star S65 55-85";
Набір дюбелів, болтів, ключів і гайок;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 68 кг |
| Кут нахилу | 12 град. |
| Кут повороту | 160 град. |
| Кількість осей обертання | 4 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 440 мм |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 1 995 ₴






