
Кріплення настінне для телевізора V-STAR S4 32-55 <unk> Кронштейн для ТВ <unk> Тримач
850 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: V-STAR S4
- +380 (66) 516-60-02
Кріплення настінне для телевізора V-STAR S4 32-55 Кронштейн для ТВ Тримач
Кріплення на стіну для ТВ S4 32-55" Кронштейн для телевізора Настінний тримач телевізора Кріплення для телевізора 32-55" V-Star S4 являє собою сучасне й унікальне кріплення для ТВ, що гарантує максимальну безпеку та надійність під час встановлення телевізора на стіні. Ця модель виготовлена з високоякісної та міцної сталі, що гарантує довгий термін експлуатації та стабільну фіксацію пристрою.
Сучасні тенденції вважають таке розміщення телевізора в кімнаті стильним і комфортним, оскільки воно дає змогу економити простір і створює сучасний інтер'єр.
Кронштейн для монітора S4 32-55" має універсальність, підходячи для телевізорів різних моделей і марок розміром від 32 до 55 дюймів. З його допомогою ви можете легко створити затишний і сучасний дизайн у вашому домі, а також насолоджуватися переглядом телевізійних програм, не відіймаючи багато цінного простору.
Характеристики:
- Тип: Настінний кріплення;
- Матеріал: Сталь;
- Підходить для діагоналі: 32-55 дюймів;
- Регульований кут: Вгору і вниз +8°...-5°;
- Обертання: 180o;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Максимальне навантаження: 31.8 кг;
- VESA: 100x100, 200x200, 300х300, 400х400 мм
- Мінімальна відстань від стіни: 55 мм;
- Максимальна відстань від стіни: 490 мм
- Призначення: для ТВ, плазми;
- Колір: Чорний.
Кріплення для телевізора, комплектація:
- Кріплення для телевізора;
- Набір дюбелів;
- Інструкція;
- Ключ;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Форма кронштейна | Квадратна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 32 кг |
| Кут нахилу | 8 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Кількість осей обертання | 2 |
| Привід | Ручний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 799 ₴








