Світлодіодні лампи Ксенон HLV S1-H7 Xenon Led Headlight Автолампа
Яскравість світла вища, ніж у комплекту ксенона, аналогічної потужності, конструкція набагато зручніша та надійніша. Немає сліпучого ефекту, тому що світло спрямоване під кутом, і надлишкове світло, що засліплює, просто немає, на відміну від галогенових або ксенонових ламп, чий світло спрямоване на всі боки. Термін експлуатації світлодіодів від 10 000 до 50 000 годин. Іншими словами, лампи можуть слугувати понад 5 років, під час активної експлуатації. Низьке енергоспоживання, вища світловидатність. Наявність контролера, що забезпечує захист від стрибків напруги в штатній електромережі. Простота й універсальність конструкції, висока вібростійкість. Немає джерела пожежної безпеки, як у блоків розпалювання ксенону.
Лампи призначені для заміни штатного галогену, підходять для будь-яких вітчизняних і закордонних марок автомобілів і практично для всіх типів фар, зокрема для лінзованої оптики.
Немає будь-яких блоків, вентиляторів та інших елементів, що ускладнюють і послаблюють конструкцію лампи. Все це тепер замінює багатошаровий, алюмінієвий радіатор нового покоління, з пасивним охолодженням.
Характеристики:
-
Світловий потік: 4000 Lumen;
- Потужність: 25 Watt;
- Цоколь: Н7;
- Світлова температура: 6000 Kelvin;
- Робоча напруга: 9 - 32V;
- Водонепроникність: IP68;
- Матеріал корпусу: керамоалюміній класу 6063;
- Робоча температура: -40C — +80C;
- Чип (Діод): CSP (Корея);
- Термін служби: 30000 годин.
Комплектація
- Комплект ксенону: 2 шт;
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 32 В, 9 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | CSP |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Виробник | Xenon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
- Ціна: 635 ₴






