-17%

Астрономічний телескоп монокуляр A36050/7925 для спостережень за космосом зі штативом
1 295 ₴
1 074,85 ₴
- В наявності
- Код: A36050
+380 (68) 117-70-60
- +380 (66) 516-60-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Астрономічний телескоп монокуляр A36050/7925 для спостережень за космосом зі штативом
Астрономічний телескоп надає унікальну можливість поглянути на дивовижні вроди нашого безмежного Всесвіту. З його допомогою ви зможете детально розглянути поверхню Місяця, вивчити великі планети Сонячної системи, а також зануритися в таємничі дали туманностей і галактик.
Телескоп — це не просто прилад, це ідеальний інструмент для отримання інформації про космос. Він здатний бачити хвилі, які залишаються поза межами людського сприйняття, розкриваючи найдрібніші деталі далеких космічних об'єктів.
Особливості телескопа A36050/7925:
- Легкий і портативний, цей телескоп стане чудовим подарунком для шанувальників спостережень за природою, насолоди пейзажами, подорожей та багато чого іншого.
- Зручне альтазимутальне монтування забезпечує простоту та задоволення в спостереженнях за небесними тілами.
- Можливість збільшення об'єктів до 100 разів дасть змогу вам глибше занурюватися в деталі небесних явищ.
- Естетичний дизайн, високоякісне зображення, надійність, простота використання й компактність — все це робить цю модель привабливим вибором.
- До комплекту входять 3 окуляри, місячний фільтр, діагональне дзеркало та дворазова лінза Барлоу, забезпечуючи широкі можливості для спостережень і досліджень небесних тіл
Характеристики телескопа UKC A36050/7925:
- Тип: Телескоп
- Призначення: Загального призначення
- Тип кратності: Змінна
- Мінімальна кратність: 1х
- Максимальна кратність: 90х
- Водостійкість: Немає
- Сірий колір
- Матеріал: алюмінієвий сплав, пластик
- Діафрагма: 50 мм
- Фокусна відстань: 360 мм
- Светосила: 1/7;
- Кут поля зору: 2 ° 21 '
- Роздільна здатність: ≤3.1
- Роздільна здатність: 2.8 кут. сек
- Довжина труби: 35 см
- Штатив (монтування): нерегульований (максимальна висота — 38 см)
- Гранична зоряна величина: 10.6
- Оптична конструкція: рефрактор
- Збільшення: 18x, 27x, 60х, 90х
- Окуляр 1: H6 мм (збільшення 60x)
- Окуляр 2: H20 мм (збільшення 18х)
Комплектація
- Оптична труба
- Ш
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Монокль |
| Призначення | Астрономічний |
| Тип кратності | Змінна |
| Мінімальна кратність | 16 х |
| Максимальна кратність | 90 х |
| Фокусна відстань | 360 мм |
| Діаметр об'єктиву | 60 мм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Водостійкість | Так |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 1 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 074,85 ₴









