
Пускозарядний пристрій Jump Starter AWANFI j210 / Повербанк для запуску авто/Бустер
2 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 210
- +380 (66) 516-60-02
Пускозарядний пристрій Jump Starter AWANFI j210 / Повербанк для запуску авто/Бустер
Портативна батарея — ваш вірний компаньйон для старту двигуна та заряджання ґаджетів у дорозі. Об'ємом 12800 мА·год вона готова миттєво запустити автомобіль до 45 разів із її 100% заряду, що робить її ідеальним поєднанням стартера та павербанка.
Три вихідних роз'єми (2*USB+Type-C) і підтримка швидкого заряджання дають змогу одночасно живити три пристрої, чи то смартфон, планшет, чи то ноутбук, роблячи її універсальним ґаджетом для повсякденного використання.
Сумісність із різними видами транспорту містить мотоцикли та автомобілі різних моделей, зокрема позашляховики, седани, мінівени, пікапи та інші. Вона успішно запускає бензинові двигуни об'ємом до 8,5 літра та дизельні до 6,5 літра.
Незалежно від пори року, портативна батарея готова до використання в будь-яких умовах — від -20 °C до +60 °C. Це дає вам із упевненістю розраховувати на неї в найсуворіших морозах або спекотних літніх днів.
Додатково, стартер обладнаний інтегрованим ліхтариком із трьома режимами роботи: яскравим освітленням для пошуку в темряві, сигналом СОС для випадків допомоги та мерехтливим сигналом для аварійного паркування.
Інтелектуальна система захисту гарантує безпеку ваших ґаджетів, запобігаючи перевантаження, короткому замиканню, перегріванню, надтіканню, надмірній або недостатній напруг, а також запобігаючи неправильному полярності під'єднаних електродів. Так що, з бустером AWANFI j210, ваша подорож буде безтурботною і впевненою
Характеристики:
Тип пристрою: пускове зарядне; Вихідна напруга: 5/12 В;
Ємність акумуляторів: 12800 mAh;
Захист від перевантаження: Є;
Кількість циклів заряджання/розряд: 3000;
Час повного заряджання: 4 години; USB-вихід: 2x5V (2,1A);
Вихідна пускова напруга: 12 В;
Пусковий струм: 500/1000А;
Індикація: світлодіодна;
Захист від короткого замикання: Є;
Вбудований LED-ліхтар: Є;
Вхідна напруга: 12/220 в;
Вага: 0,7 кг.
Комплектація
Багатофункціональний пускозарядний пристрій: 1 шт;
Кофри для зберігання й перенесення: 1 шт;
Мережевий адаптер: 1 шт;
Комплект силових дротів із затискачами типу «Крокодил»: 1 шт;
Кабель із набором штекерів для різних цифрових пристроїв: 1 шт;
Кейс чохол для зберігання та перенесення;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AWANG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Час зарядки акумулятора | 4 годин |
| Напруга зарядки | 5 В |
| Струм заряду | 2 А |
| Ємність акумулятору | 12.8 А. г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 2 650 ₴







