
Електрична сушарка для сушіння білизни ART 8281 електросушарка підлогова з нагріванням бічних частин струнна
2 675 ₴
2 487,75 ₴
- В наявності
- Код: 8281
- +380 (66) 516-60-02
Електрична сушарка для сушіння білизни ART 8281 електросушарка підлогова з нагріванням бічних частин струнна
Електрична сушарка для білизни — це незамінний інструмент, що дає змогу швидко й ефективно справлятися з проблемою вологого одягу. Завдяки своїй мобільній і стійкій конструкції, сушарка забезпечує компактність і безпеку у використанні. Вона стане незамінним помічником, особливо в маленьких приміщеннях, де кожен квадратний метр має значення.
Ця електрична сушарка ідеально підходить для висушування різних видів одягу, включно з верхнім одягом, вовняними виробами, білизною та тканиною делікатної структури. Навіть м'які іграшки та тканинне взуття можуть швидко відновити свою сухість. Крім того, сушарка бореться з бактеріями, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла та знищення шкідливих мікроорганізмів у процесі сушіння.
Переваги цієї електричної сушарки:
- Швидке прогрівання всіх елементів.
- Ефективне та рівномірне висихання білизни.
- Компактний дизайн, що ідеально підходить для обмежених просторів.
- Привабливий зовнішній вигляд.
- Безпека у використанні, що особливо важливо під час роботи в домашніх умовах
Характеристики:
- Тип: підлогова електросушарка;
- Кількість прутів основної секції: 8; (гріються)
- Кількість стрижнів додаткової секції: 6 х 2 (гріються);
- Кількість режимів: 1;
- Потужність: 230W;
- Температура нагрівання: 50-55 градусів;
- Клас захисту: II;
- Живлення: від мережі 220V;
- Максимальна вага: 15 кг;
- Вага: 4,5 кг;
- Розмір у розкладеному вигляді: 148*55*75 см;
- Замінює 13 м білизняної мотузки.
Комплектація
1. Електрична сушарка для білизни
2. Заводське паковання
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Сірий |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 75 мм |
- Ціна: 2 487,75 ₴






