
Настільний світильник UFT Magic 3D Moon Lamp 11 см з акумулятором/Нічник лампа
385 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6542
- +380 (66) 516-60-02
Настільний світильник UFT Magic 3D Moon Lamp 11 см з акумулятором/Нічник лампа
3D світильник-нічник Magic 3D Moon UFT не просто освітлює простір, він перетворює його на дивовижне місце, наповнене магією і теплом. Використовуючи передову 3D-друк, цей світильник точно відтворює рельєф Місяця, створюючи унікальний і привабливий елемент у дизайні інтер'єру.
Сенсорний датчик додає зручності у використанні. Легкий дотик активує біле або жовте світло, забезпечуючи різні варіанти освітлення. Крім того, сенсорний датчик дає змогу регулювати яскравість світла, підлаштовуючи його під ваш настрій та атмосферу в приміщенні. Вбудований акумулятор, що заряджається через USB, забезпечує незалежність від розеток і дає змогу вам створювати затишне світло в будь-якому куточку кімнати.
Дерев'яна підставка, зроблена у формі пазла, додає елемент стилю і стабільності до світильника. Це рішення не тільки естетично приємне, але й практичне, запобігаючи випадковим скочуванню світильника.
Цей світильник-нічник стане чудовим супутником для батьків із маленькими дітьми, створюючи м'яке освітлення для спокійного сну. Можливість регулювання яскравості, сенсорне керування й індикатор заряджання роблять його універсальним і зручним у використанні в будь-якому контексті. Різноманітність варіантів світла надає цьому світильнику унікального характеру, даючи змогу вибрати настрій залежно від вашого настрою
Особливості:
- Точно повторює рельєф справжнього Місяця
- Освітлює простір на 360 градусів
- Світлова яскравість: 120 люменів 2 режими світла — прохолодний (6000 К) і теплий (3000К) білий + регулювання яскравості
- Світлодіодна лампа не нагрівається в процесі використання
- Тривалість заряджання: 2-3 години, час роботи: 8-12 годин
- Безпечний для дітей, виготовлений із безпечного матеріалу
- Тип: 3D — світильники
- Тип джерела світла: світлодіодні (LED)
- Кабель живлення: USB/DC 5V/1A
- Акумулятор: 300 мА/год
- Матеріал: PLA (екологічно чистий пластик)
- Потужність: 3W
- Діаметр: 11 см
- Вага: 250 г
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Жовтий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | TV One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Вага | 250 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
- Ціна: 385 ₴




